X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Франція"

Завантажити презентацію

"Франція"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Франція 20―30-ті рр. ХХ ст.

Слайд 2

Становище країни після І світової війни

Слайд 3

Передумови економічного розвитку Франції: Індустріалізація економічно відсталих пд. районів Франції, що не були окуповані: •розвиток промисловості; •розбудова електростанцій, військових підприємств; •розширення сільськогосподарського виробництва; • виникнення нових індустріальних районів: Центральний, Південний, Південно-Західний; нових підприємств— Рено, Ситроен.

Слайд 4

Соціально-економічний розвиток країни у 20-30 роки Відновлення демократії Зростаюча політична стабільність французького суспільства ОСНОВА:

Слайд 5

Слайд 6

Недолік: Франція — держава-рантьє (держава, що існує за рахунок одержання прибутків від надання капіталу в борг під високі відсотки або від цінних паперів). У 1929 р. прибутки від цінних паперів майже в три рази перевищували прибутки від промисловості.

Слайд 7

Економічна криза 1930-1936 рр. Ознаки: •Найсильніше постраждали легка промисловість і сільське господарство (на 10 %). •Зросли інфляція і державний дефіцит. •Збільшилося безробіття.

Слайд 8

Період кризи - 9 урядів почергово очолювали А. Тардьє П. Лаваль

Слайд 9

Дирижизм - методи боротьби з кризою, які будувались на використанні як класичних ліберальних, так і кейнсіанських заходів.

Слайд 10

” Кейнсіанство ” Автор економічної теорії ” Загальна теорія зайнятості, відсотків і грошей ” ( 1936 р.) - Джон Кейнс Сутність економічної теорії Д. Кейнса 1. Держава повинна втручатись у сферу економіки,соціальних відносин, а не обмежувати свої повноваження підтримування суспільного порядку та законності. 2. Активна соціальна політика, захист інтересів трудящих, найманих робітників вигідні як державі, так і підприємцям. 3. Держава спрямовує зусилля на підвищення рівня прибутків населення

Слайд 11

Політична боротьба лівих і правих сил Ліві сили(Лівий блок) Праві сили (Національнийблок)

Слайд 12

Ліві сили (Лівий блок) Соціалістична партія Франції,яка будувала свою діяльність на соціально-демократичній основі й закликала до проведення соціальних реформ. Всезагальна конференція праці- найбільша профспілкова організація, яка мала неабиякий вплив на робітничий рух країни.

Слайд 13

Праві сили (Національнийблок) “Французькасолідарність” “Молодіпатріоти” “АксьонФрансез”(Французька дія) та ін. -екстресістськіправі організації, які ратували за авторитаризм в політиці“міцноїруки”. За характером діяльності та ідеологією - близькі до фашизму, виступали проти засилля іноземців у франції, проповідувалиантисемізм, створювали власні бойові групи

Слайд 14

Народний фронт Об’єднання широких мас трудящих проти фашизму для захисту прав робітників і проведення широких соціальних реформ Причини створення Економічна криза в країні Різке падіння рівня життя населення Підйом фашистського руху в Німеччині та Італії

Слайд 15

Програма Народного фронту

Слайд 16

Відпустки, що оплачуються, дали можливість простим громадянам можливість насолоджуватися відпочинком

Слайд 17

Результати:

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Всесвітня історія