X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Франція 70-90х років XIX століття"

Завантажити презентацію

"Франція 70-90х років XIX століття"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Франція 70-90х років XIX століття

Слайд 2

Слайд 3

Франко-німецька війна 1870-1871 рр.

Слайд 4

Прагнення правлячих кіл Франції не допустити об’єднання Німеччини навколо Пруссії і зберегти свою гегемонію в континентальній Європі; Наполеон III за допомогою війни сподівався здолати кризу Другої імперії; Пруссія прагнула захоплення багатих провінцій Франції – Ельзасу та Лотарингії; Бісмарк прагнув подолати сепаратизм Баварії і Вюртемберга,які в 1869 не захотіли приєднатися до Північно-німецького союзу і вступили таємні переговори з Францією про надання їм підтримки в разі війни з Пруссією. Причини війни

Слайд 5

Отто фон Бісмарк Адольф Тьєр На вимогу Бісмарка у лютому 1871 р. у Франції були проведені вибори до Національних зборів, де більшість місць отримали монархісти. Новий уряд очолив ставленик орлеанської династії Адольф Тьєр.

Слайд 6

Слайд 7

Сільське господарство Французької республіки в останній третині XIX ст. все ще відігравало велику роль, хоча загальні розміри посівної площі майже не збільшилися, а врожайність підвищилася незначно. За рівнем врожайності Франція значно відставала від інших європейських країн. Французьке тваринництво також відрізнялося відносною відсталістю, хоча в ці роки поголів'я худоби трохи збільшилася. Велику частку в сільському господарстві займала якісно висока продукція Півдня і Заходу - південні фрукти і квіти, овочі і молочні продукти, але для цих культур було характерно відсутність стандартизації продукції, що ускладнювало її масовий збут. Кожен дрібний ринок давав свої сорти вин, плодів, овочів, масла, сирів. 

Слайд 8

Французька буржуазія вважала за краще вкладати гроші в економіку інших країн. Вкладати гроші в дрібні французькі підприємства було невигідно.

Слайд 9

Державні символи

Слайд 10

Виконала: Манакова Світлана 9-В клас

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Всесвітня історія