X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Епоха Англії"

Завантажити презентацію

"Епоха Англії"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

«Епоха Англії» у світі (XVII — поч. XIX ст.) Підготувала : Голуб Маргарита

Слайд 2

Архітектура Кришталевий палац

Слайд 3

Англійський сад

Слайд 4

Зародження мюзиклів

Слайд 5

Ендрю Ллойд Веббер

Слайд 6

Музика «Бітлз»

Слайд 7

Живопис В англійському образотворчому мистецтві переважав іноземний вплив, але у XVIII ст. встановилась місцева традиція. Англійські художники розробили свій особливий стиль і зосередилися на портрет ному та пейзажному живописі. Він визначився роботами Дж. Тернера і Дж. Констебла, які творили в основному в жанрі пейзажного живо пису, а також портретистів Т. Гейнсборо, Дж. Рейнолдса і В. Хогар- та. Хогарт також розробив особливий стиль сатиричного живопису.

Слайд 8

Відомі художники Вільям Хогарт (10 листопада, 1697, Лондон — 26 жовтня, 1764) — британський художник доби англійського рококо і просвітництва.

Слайд 9

Джошуа Рейнольдса З ім'ям Джошуа Рейнольдса (1723 - 1792 рр.) також пов'язаний розквіт англійського живопису. Завдяки йому високого рівня розвитку досягає портретний жанр.

Слайд 10

Томас Гейнсборо Томас Гейнсборо (англ. Thomas Gainsborough 14 травня 1727, Садбері,Саффолк, Англія — 2 серпня 1788, Лондон) — англійський художник на зламі епох бароко, рококо, класицизму. Малював пейзажі, жанрові картини, портрети. Один з видатних портретистів Англії і 18 століття взагалі.

Слайд 11

Вільям Тернер Вільям Тернер, повне ім'я Джозеф Меллорд Вільям Тернер (англ.Joseph Mallord William Turner RA 23 квітня 1775 — 19 грудня 1851) — відомий англійський художник, аквареліст та графік. Віднесений до напрямку романтизм. Малював пейзаж і, в тому числі фантастичні, уявні, міста Італії, інтер'єри.

Слайд 12

Вільям ТернерПалац дожів.Музей королів Вікторії і Альберта.Лондон

Слайд 13

Вільям Хогарт. Остання надія леді

Слайд 14

Томас Гейнсборо. Портрет містера і міссіз Ендрюс.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Всесвітня історія