X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Брест-Литовський договір. Останні дні цетральної ради

Завантажити презентацію

Брест-Литовський договір. Останні дні цетральної ради

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Білий палац у Бересті. 1918

Слайд 3

Початок переговорів у Брест-Литовську. 1917

Слайд 4

Делегація центральних держав у Брест-Литовську. 1917 рік О. Чернін (Австро-Угорщина) М. Гофман (Німеччина) Р. Кюльман (Німеччина) Талаат Паша (Туреччнина)

Слайд 5

Українська делегація на пероні в Брест-Литовську. 1918 рік Серед присутніх В. Голубович(голова), М. Левицький, М. Любинський, М. Полоз, О. Севрюк, С. Остапенко.

Слайд 6

Російська делегація у Брест-Литовську. В. Липский, Л. Троцкий, А. Иоффе

Слайд 7

Афіша до хроніки про підписання мирового договору Центральних держав з Україною.

Слайд 8

Мирні переговори в Брест-Литовську. 1918

Слайд 9

Ніч з 8 на 9 лютого в Бересті 1918. Мирний договір з Україною

Слайд 10

З відозви уряду УНР до населення від 23 лютого 1918 року: “…Совет Народних Комісарів, котрий так голосно і лицемірно заявляв про кінець війни та мир між трудящими людьми всіх народів, почав збройною силою грабувати Україну, вивозити силоміць із нашої землі хліб, цукор, вугілля, паровози, вагони і всяке народне майно на Московщину". Перший Генеральний Секретаріат Української Центральної Ради. Сидять(справа наліво): С. Петлюра, С. Єфремов, В. Винниченко, Х. Барановський, І. Стешенко. Стоять: Б. Мартос, М. Стасюк, П. Христюк. Проаналізуйте документ і зробіть висновок. Перший Генеральний Секретаріат Української Центральної Ради. Сидять(справа наліво): С. Петлюра, С. Єфремов, В. Винниченко, Х. Барановський, І. Стешенко. Стоять: Б. Мартос, М. Стасюк, П. Христюк.

Слайд 11

З декларації, прийнятої 7 березня 1918 року ЦВК рад України за пропозицією фракції більшовиків. Ми ніколи не розглядали УНР як національну республіку , а виключно як Радянську республіку на території України. 2. Ми ніколи не стояли на точці зору цілковитої незалежності Української Народної Республіки, розглядаючи її як більш-менш самостійне ціле, пов`язане із загальноросійською робітничо- селянською республікою федеративними зв’язками. 3. Одночасно ми не заперечували проти утворення різних радянських об`єднань, залишаючи розв`язання питання про взаємовідносини їх як з крайовою, так і центральною загальнофедеративною радянською владою до більш підхожого часу. Проаналізуйте документ і зробіть висновок. ?

Слайд 12

Г. Орджонікідзе - політичний діяч Червоної Армії “ Товариш, Серго! …немедленная эвакуация хлеба и металлов на восток, организация подрывных групп, создание единого фронта обороны от Крыма до Великороссии с вовлечение в дело крестьян, решительная и безоговорочная перелицовка имеющихся на Украине наших частей на украинский лад – такова теперь наша задача. Нужно запретить Антонову называть себя Антоновым-Овсеенко, - он должен называться просто Овсеенко… Що єднає цей документ з декларацією ЦВК рад України? ?

Слайд 13

Вступ австро-німецьких військ в Київ. 1918

Слайд 14

Вступ австро-німецьких військ в Київ. 1918

Слайд 15

Генерал Є. Людендорф казав, що німецька армія на Україні вбачала своє завдання в тому, аби “придушити більшовизм і створювати там такі умови,щоб мати можливість здобувати з неї військові вигоди й вивозити хліб й сировину”. Німецький головнокомандуючий Е. Людендорф “…вже до 20 квітня лише через станцію Ковель до Німеччини було відправлено 40 тис. коней. За перші 5 днів перебування в Одесі австрійці вивезли 500 вагонів хліба. Обдирали селян до нитки, оббирали селянські хати ” ФАКТ Проаналізуйте слова Є. Людендорфа та приведений факт. Зробіть висновок ?

Слайд 16

Герман фон Айхгорн На початку квітня головнокомандуючий німецьким військом в Україні, фельдмаршал Айхгорн видав наказ, в якому, вказавши на те, що весняній сівбі загрожує запізнення, висловив побоювання, що селяни не засіють всіх земель і наказав німецьким військовим властям ужити необхідних заходів. Наказ проголошував, що, по-перше, врожай належить тому, хто засіє землю, а потім той урожай німці мають купити за відповідними цінами; по-друге, селянин, який візьме більше землі, ніж зможе обробити, буде за це суворо покараний. ? Проаналізуйте текст і зробіть висновок.

Слайд 17

? Страта німцями українських громадян у м. Катеринославі. 1918 рік Які події зафіксовано на фотографії ? Що могло стати їх причиною? З якою метою окупанти зробили цю акцію масовою?

Слайд 18

26 квітня німецьке командування в Україні одержало від імператора Вільгельма ІІ дозвіл на зміну Українського уряду. Гупан Н.М., Пометун О.І. Новітня історія України: 1914-1939:10кл.:навч. посіб.-К.:Видавництво А. С.К., 2003 Вільгельм ІІ Міністр закордонних справ Австро- Угорщини О. Чернін: “Я б нічого не мав проти того, щоб нинішній, за чутками, що існують, цілком ізольований уряд було замінено на інший”. О. Чернін

Слайд 19

П.Скоропадский

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Всесвітня історія