X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Як підготувати дитину до школи

Завантажити презентацію

Як підготувати дитину до школи

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Як підготувати дитину до школи Презентацію підготувала вчитель початкових класів Білоцерківської ЗОШ № 3 Богдан Ірина Леонідівна

Слайд 2

Осінь не за горами, і в багатьох сім’ях от-от станеться радісна і знакова подія… 1 вересня в пишних бантах чи у франтуватому костюмчику ваше маля вперше переступить шкільний поріг! Прощай, безтурботне дитинство!

Слайд 3

Що чекає попереду ?… Успішне навчання, нові друзі, цікаве насичене життя? А може, низка неприємностей, хвороби, нотації вчителів, невдоволення тата й мами?

Слайд 4

Все залежить від того, чи готова Ваша дитина до навчання у школі.

Слайд 5

Готовність дитини до школи вчені умовно поділяють на… З А Г А Л Ь Н У І Н Т Е Л Е К Т У А Л Ь Н у психолого-педагогічну

Слайд 6

Загальна готовність Фізичний розвиток Санітарно-гігієнічні навички Уміння самообслуговуватись піклування батьків про нормальне харчування малюка загартування організму, медичне обстеження.

Слайд 7

Інтелектуальна готовність  правильність мовлення Послідовність висловлювання своїх думок. вміння слухати дорослого і сприймати його вказівки, керуватися ними під час виконання завдання, усвідомлювати необхідність запитати, якщо завдання незрозуміле, оцінювати свою роботу, досягати бажаних результатів.

Слайд 8

Психологічна готовність  Батькам треба пам'ята ти, що головними у цій роботі мають стати найрізноманітніші засоби заохочення, а не примусу. Ні в якому разі не варто залякувати труднощами, що можуть виникнути. у процесі навчання. Діти повинні пам’ятати про те, що в школі часто буває робота нецікава, але важлива, яку потрібно виконувати.

Слайд 9

Слід привчати дитину підкорятися слову «треба», свідомо розбиратися у своїй позиції («хочу» і треба»).

Слайд 10

Варто поступово формувати уміння доводити почату справу до кінця, переборювати труднощі, переживати задоволення від зробленого, не засмучуватись невдачею.

Слайд 11

Готуйте дитину жити і працювати в колективі ровесників Пам'я тайте, що особливі труднощі відчувають учні, які ростуть у сім'ї одинаками.

Слайд 12

Поради батькам 1. Радійте Вашій дитині!

Слайд 13

2. Розмовляйте з дитиною спокійним голосом. Для дитини Ви — зразок мовлення, адже вона вчиться мови, наслідуючи, слухаючи, спостерігаючи. Ваша дитина буде говорити так, як Ви. 3. Виявляйте готовність слухати.

Слайд 14

4. Щодня читайте дитині. Розучуйте скоромовки, чистомовки. 5.Приділяйте дитині якомога більше часу. Саме в дошкільні роки закладаються основи впевненості в собі та успішного спілкування поза сім'єю.

Слайд 15

6. У кожної дитини свій темперамент, свої потреби, інтереси. Поважайте її неповторність. 7. Розвивайте основні лінії дошкільного дитинства — вміння слухати, бачити, відчувати.

Слайд 16

8. Допомагайте дитині розвивати дрібну моторику м'язів руки,аби їй було легше опановувати письмо.

Слайд 17

9. Допомагайте дитині осягнути склад числа. Немає необхідності¬, щоб вона механічно лічила до 100 і більше. Нехай рахує до 10-20, але особливо важливо розуміти і знати, з яких чисел складається 5 , а з яких — 7 тощо. Це є основою понятійного мислення, розуміння основ математики, а не механічного запам’ятовування. 4 + + +

Слайд 18

10. Працюйте над розвитком пам'яті малюка, його уваги, мислення. Для цього пропонується багато ігор, головоломок, задач у малюнках, лабіринтів тощо в різних періодичних та інших виданнях.

Слайд 19

11. Запровадьте в сім'ї єдиний режим. Дотримуйтеся його виконання (обов'язково всі члени родини).

Слайд 20

12. Необхідною умовою емоційно-вольового розвитку малюка є спільність вимог до нього з боку всіх членів родини.

Слайд 21

Людину роблять людиною яскраві спогади дитинства. Щоб змінити дитину її потрібно любити, вплив буде пропорційний кількості любові.

Слайд 22

ЗА УВАГУ

Слайд 23

Використані джерела dnz294.edu.kh.ua teacher.at.ua star3.dp.ua/...shkola…

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Виховна робота