X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Виховна година про добро

Завантажити презентацію

Виховна година про добро

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

“Доброта” Година спілкування у 8 класі Класний керівник: Мінакова Ю.В.

Слайд 2

День Доброти відзначається щорічно 17 лютого з ініціативи міжнародних благодійних організацій. Свято має загальносвітове значення, святкують його всім світом, незалежно від громадянства, національності і релігійних переконань.

Слайд 3

Людина народжується на світ для того, щоб вчитися. У людського духу немає іншої мети.

Слайд 4

«Люби Господа Бога свого всім серцем твоїм і ближнього твого, як самого себе» (Лк. 10:25-27).

Слайд 5

«Блаженні милостиві, бо помилувані вони будуть». (Мф. 5, 7)

Слайд 6

Як це люди не помітили досі, що ворожнечею, злом ніколи ще нічого досягнуто не було, а лагідність і доброта завжди досягають усього?

Слайд 7

Доброта — це внутрішнє сонце.

Слайд 8

Саме в дитинстві відбувається посів добра. Але лише через роки буде ясно, виявилися ці насіння добра схожістю, або ж бур'яни зла погубили їх.

Слайд 9

“Добро” у східній філософії

Слайд 10

Казковий світ всередині нас ... Люди живуть на землі вже багато тисяч років. І скільки вони живуть, стільки й існує легенда про країну, де течуть "молочні ріки серед кисільних берегів“ Всі там щасливі, немає бідних, кожен оточений любов'ю і турботою. Скільки сил було витрачено, щоб знайти це заповідне місце! Люди побували у всіх куточках Землі. Почали освоювати Космос, але ніде не виявлено того, про що оповідає легенда. І все ж казковий світ існує. Як не дивно звучить, він завжди поруч. Цей світ всередині кожного з нас. Він унікальний, оскільки ми - Істоти неповторні, результат винятково "ручної роботи Творця" . От тільки людям весь час щось заважає заглянути в цю казку. Зазирнути і опинитися серед воістину незліченного багатства, що вже належить людині. Кожен з нас сам робить себе або нещасним, або щасливим.

Слайд 11

Слайд 12

Багато років тому, йшли в далекий монастир двоє мандрівних ченців. Один з них був молодий, інший достатньо старий. Вони підійшли до неглибокої бурхливої річки. На березі їх зустріла дівчина, яка стала благати перенести її на інший берег. Старий чернець взяв дівчину на руки і переніс через бурхливий потік. Вислухавши подяку, обидва ченця мовчки пішли далі своєю дорогою. Вони співали до самого вечора. Коли стало темніти, ченці розпалили багаття і зварили собі їжу. І тоді молодий чернець не витримав і сказав: "Як же ти міг порушити обітницю і перенести жінку!" Старий чернець помовчав, подивився на нього і відповів: "Я переніс жінку і залишив її на березі, а ти досі несеш її у своєму серці "

Слайд 13

Слайд 14

Доброта до інших необхідна для вашого власного розвитку. Доброта - це здатність побачити проблеми інших людей, допомогти їм, поділитися своєю силою, знаннями, можливостями.

Слайд 15

“Добро” у слов’ян

Слайд 16

Слайд 17

Слайд 18

Слайд 19

Слайд 20

Слайд 21

Слайд 22

Слайд 23

Добро, що здійснюється проти вашої власної волі, коли ви робите щось для іншого, тому що "так треба" або інші від вас цього чекають, - це теж не є добро, і не чекайте подяки за вашу самопожертву. Доброта - це не самопожертва. Доброта - це те, що відбувається добровільно, безкорисливо, для загальної користі і для своєї користі, а не на шкоду собі.

Слайд 24

Слайд 25

Слайд 26

Доброта в нас і навколо нас !

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Виховна робота