X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Відкрита виховна година в 11 класі

Завантажити презентацію

Відкрита виховна година в 11 класі

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Відкрита виховна година в 11 класі Класний керівник: Лукомська Ж. А.

Слайд 2

Мій настрій: як ним керувати? Форма: відверта розмова з елементами рольової гри

Слайд 3

Мета: ознайомити учнів із поняттям «настрій», «емоції», показати вплив емоцій на здоров’я людини, допомогти учням керувати своїм настроєм; виховувати взаємоповагу, ввічливість, тактовність, доброзичливість, взаєморозуміння. Обладнання: музичні записи Вівальді «Пори року», картки із завданнями командам, графічні малюнки з різними емоційними станами людини, олівці, альбомні аркуші.

Слайд 4

В одно окно смотрели двое: Один увидел шум и грязь, Другой – листвы зеленой вязь, Весну и небо голубое. В одно окно смотрели двое…

Слайд 5

Історична довідка Ще з часів Платона вважається, що душа складається з трьох відносно самостійних сутностей: розуму, волі та почуттів, в основі яких емоції. Якщо розум та воля деякою мірою підкоряються ним, то емоції завжди виникають та діють незалежно від нашої волі та бажань. Це ми знаємо із власного досвіду, коли емоції підкорюють розум та волю.

Слайд 6

Емоції – це внутрішнє позитивне чи негативне реагування людини на ті предмети або умови, які сприяють чи заважають задоволенню людських потреб; безпосередні переживання, які відображають суб’єктивне ставлення людини до навколишнього світу і самої себе.

Слайд 7

Емоційний стан – це фізичне самопочуття або настрій, сукупність обставин та стосунків, у яких хтось або щось перебуває. Супутником багатьох емоцій є настрій.

Слайд 8

Настрій – більш або менш тривалий, бадьорий або пригнічений емоційний стан. Він є похідним від різних емоцій, що діють на людину і створюють певний час емоційний фон. Його стійкість залежить від обставин і типу нервової діяльності.

Слайд 9

Почуття – це психічні чи фізичні відчуття людини, викликані певними душевними переживаннями, які є більш постійними, ніж емоції.

Слайд 10

Часто на настрій впливають порушення емоцій. Назвемо деякі з них: Апатія – стан надмірно пониженого емоційного збудження, повна байдужість, бездіяльність. Стрес – захисна реакція організму на сильні зовнішні впливи (небезпеку, перевтому тощо). Це одна з найбільш суттєвих негативних прикмет нашого часу, яка характеризується психоемоційним напруженням. Депресія – стан пригніченого настрою, що супроводжується тугою, руховою і мовною загальмованістю. У людини з’являється розлади сну, апетиту, почуття тривоги і страху, головний біль.

Слайд 11

Жанр музики Вплив на фізичний стан Повільна музика в стилі бароко (Бах, Гендель, Вівальді, Кореллі) Дає відчуття сталості, порядку, безпеки, створює духовне стимулююче середовище, що підходить для занять або роботи Класична музика (Моцарт, Гайдн) Здатна підвищувати концентрацію, пам’ятьі просторове сприйняття Музика романтизму (Чайковський, Шопеп) Використовується для того, щоб активізувати симпатію, любов Музика імпресіоністів (Дебюссі, Равель) Викликає приємні образи, може активізувати творчі імпульси Джаз, блюз та ін. музичні й танцювальніформи Піднімають настрій і надихають, розсіюють сум, загострюють гумор та іронію, підвищують товариськість Поп-музика, народні мелодії Створюють відчуття благополуччя Рок-музика Здатна розбудити почуття, зняти напруження, ослабити біль, однак ця ж музика також може створити напруження, викликати стрес і біль в організмі Спокійнафонова музика або сучасні оркестровки, в яких немає чітких ритмів Посилює стан розслабленої готовності Музика в стилі панк, реп Може збудити, підвищитиактивність Релігійна й обрядова музика, включаючи барабани шаманів, церковні гімни, храмову музику Можезаспокоїти, привести до стану умиротворення

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Виховна робота