X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Учнівське самоврядування Вереміївського НВК

Завантажити презентацію

Учнівське самоврядування Вереміївського НВК

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Слайд 3

Навчання – це найперша наша справа Відмінник ти – тобі і шана й слава Якщо ти, друже, лише хорошист То доклади зусиль, розкрий свій хист. Якщо тобі в навчанні дуже туго, Не падай в розпач, покладись на друга

Слайд 4

Бореться за якість навчання школярів, контролює облік відвідування. Організовує взаємодопомогу у навчанні. Організовує предметні конкурси, виставки, вечори. Сприяє дотримання учнями „Правил для учнів". Контролює ведення учнями щоденників. Організовує анкетування учнів з різноманітних питань шкільного життя. Слідкує за відвідуванням учнями школи. Співпраця з учителями - предметниками у підготовці та проведенні предметних тижнів. Контролюють конкурс “Клас року”.

Слайд 5

Нудьгувати? Чи байдики бити Краще корисні справи творити: Захід масовий, інформхвилинку, КВК чи вечір відпочинку, Ми завжди повсюди встигаємо, Бо веселу вдачу маємо

Слайд 6

Турбується про естетичне виховання школярів, розвиток їх художніх здібностей. Організовує роботу дискотек, вечорів відпочинку, конкурси, концерти художньої самодіяльності, виставки художньої творчості. Пропагує норми культурної поведінки, правила етикету. Організовує проведення традиційних свят і загальношкільних заходів. Підбирає матеріали до написання сценаріїв різноманітних свят, вечорів відпочинку, зустрічей. Бере участь у художньому оформленні школи.

Слайд 7

В здоровім тілі і здоровий дух”, - Цю заповідь повторюєм ми вслух З уроків фізкультури не втікаєм, На тренуваннях завжди ми буваєм, Хоч ще рекордів світу не здолали, Проте сильнішими і духом й тілом стали.

Слайд 8

Турбується про зміцнення здоров'я учнів. Веде пропаганду здорового способу життя. Проводить профілактичну роботу щодо запобіганню вживання учнями наркотиків, алкоголю, куріння. Слідкує за дотриманням вимог під час перебування учнів у спортивному залі. Допомагає вчителю фізкультури контролювати відвідування учнями уроків фізкультури. Турбується про створення спортивних секцій, ремонт та придбання спортивного знаряддя. Забезпечує участь учнів в спортивних змаганнях, організовує спортивні змагання, конкурси.

Слайд 9

Гарні оголошення писати, З чимось комусь допомагати, Не забути й привітання, Бо важливе це завдання, Вирішення цих питань Ми проводим без вагань

Слайд 10

Постійне інформування учнів про визначні події шкільного життя. Випуск загальношкільного календаря визначних дат і подій. Бере участь у художньому оформленні школи під час вечорів, вогників. На загальношкільній лінійці оголошує сторінку „Вітань". Слідкує за шкільною дошкою оголошень. Оголошує в школі про проведення шкільних заходів. Бере участь у проведенні предметних тижнів, місячників, конкурсів.

Слайд 11

Любити ближнього, творить добро людині – В усьому старшим ми допомагаєм, Знедолених в біді не залишаєм. Хто милосердний, добре серце має, В житті не підведе, всі труднощі здолає.

Слайд 12

Організовує різні доброчинні акції. Організовує загони милосердя. Допомагає у створенні волонтерських загонів. Бере участь у місячниках милосердя. Виявляє милосердя до хворих і людей похилого віку, допомагаючи під час осінньо - польових робіт. Збирає кошти у фонд Червоного Хреста. Турбується про благоустрій пришкільної території, її озеленення. Проводить екологічні тижні, акції.

Слайд 13

Слайд 14

Слайд 15

Слайд 16

Слайд 17

Слайд 18

Намагаємося виправдати довір’я тих, хто нас обрав, з ким співпрацюємо, кого навчаємо і хто навчає нас; за будь-якої ситуації координуємо власні дії з діями своїх товаришів; удосконалюємо форми спілкування з членами колективу; Учнівська рада «Лідер» у своїй роботі керується принципом: «Самі вирішили – самі зробили – самі відповідаємо»

Слайд 19

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Виховна робота