X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Учитель

Завантажити презентацію

Учитель

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Устименко Тетяна Григорівна Дата народження: 11.03. 1972р Освіта: вища, ВДУ ім. Лесі Українки, 1997р., факультет фізичної культури. Спеціальність: вчитель фізичної культури. Педагогічний стаж: 16 років. Кваліфікаційна категорія: перша Устименко Т.Г.

Слайд 2

Професійне зростання

Слайд 3

Життєве кредо Лише той Учитель, хто живе так, як навчає ( Г. Сковорода) Устименко Т.Г.

Слайд 4

Тема досвіду: Аналіз показників рівня фізичної підготовки учнів, за період їх навчання в училищі Устименко Т.Г.

Слайд 5

Актуальність досвіду: забезпечення інтенсивного рухового режиму протягом робочого тижня; нагальна потреба у зміні ставлення підлітків до власного здоров’я; використання психологічних, вікових, мотиваційних чинників, для заохочення учнів до систематичних занять фізичними вправами. Устименко Т.Г.

Слайд 6

Мета досвіду Забезпечити достатню рухову активність поєднуючи всі форми організації навчального процесу і методики, що впливають на самоусвідомлення і бажання регулярно займатися фізичними вправами в цікавій і легкодоступній для учнів формі. Всебічний розвиток фізичних і духовних сил майбутніх робітників, підготовки їх до трудової діяльності Устименко Т.Г.

Слайд 7

Ідея досвіду Спонукання до активних занять фізичними вправами, активного способу життя. Формування здорових звичок та навичок в режимі навчального процесу та в позаурочний час. Устименко Т.Г.

Слайд 8

Завдання Знання і дотримання норм здорового способу життя; Знання основ професійно-прикладної фізичної підготовки й уміння застосовувати їх на практиці; Систематичне фізичне тренування з оздоровчою, або спортивною спрямованістю; Удосконалення і самовиховання в процесі занять фізичними вправами і спортом; Зміцнення здоров'я, сприяння правильному формуванню і всебічному розвитку організму, профілактика захворювань протягом всього періоду навчання; Здатності до виконання вимог програми Устименко Т.Г.

Слайд 9

Завдання професійно-прикладної фізичної підготовки груп столярів Удосконалення точності м'язових зусиль рук і кистей (по завданню); Розвиток окоміру; Удосконалення навичок підняття та перенесення тягаря, лазіння по драбині; Розвиток сили рук і плечового пояс, статичної витривалості м'язів спини; Устименко Т.Г.

Слайд 10

Завдання професійно-прикладної фізичної підготовки груп опоряджувальників Розвиток сили кистей рук та розгиначів спини; Розвиток статичної витривалості (плечовий пояс, черевний прес, м'язів спини та ніг); Розвиток координації рухів, рухливість променево-запястного суглобу; Розвиток вестибулярного апарату; Підвищення адаптації організму до несприятливих метеорологічних умов і до роботи в умовах висоти і вузьких опор Устименко Т.Г.

Слайд 11

Завдання професійно-прикладної фізичної підготовки груп мулярів та монтажників будівельних конструкцій Розвиток сили м'язів плечового поясу та ніг; Розвиток статичної витривалості, спритності, швидкості рухів; Удосконалення вестибулярної стійкості, координації рухів, здібності зберігати рівновагу на вузькій опорі; Підвищення адаптації організму до негативних впливів висоти і обмеженості опори; Формування прикладних знань: - перехід по різновисоких драбинах - лазіння по канату, жердині - стрибки в глибину із різних початкових положень Устименко Т.Г.

Слайд 12

Робота на уроці Устименко Т.Г.

Слайд 13

В тренажерці…

Слайд 14

Позаурочна робота Устименко Т.Г.

Слайд 15

Людина, що помірно і своєчасно займається фізичними вправами не потребує ніякого лікування, направленого на усунення хвороби. (Авіценна) Гімнастика, фізичні вправи, ходьба повинні твердо ввійти у побут кожного, хто хоче зберегти працездатність, здоров'я, повноцінне і радісне життя. (Гіппократ) Фізична освіченість дитини є фундаментом для всього іншого. Без правильного застосування гігієни в розвитку дитини, без правильно поставленої фізкультури і спорту ми ніколи не отримаємо здорового покоління. (А. В. Луначарский) Фізичні вправи можуть замінити багато різних ліків, але жодні ліки у світі не можуть замінити фізичні вправи. (А. Моссо ) Тільки у сильному, здоровому тілі дух зберігає рівновагу, і характер розвивається у всій своїй могутності. (Г. Спенсер) Спорт стає засобом виховання тоді, коли він - улюблене заняття кожного. (В.О. Сухомлинський) За допомогою фізичних вправ і стриманості велика частина людей може обійтися без медицини. (Аддісон Джозеф)

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Виховна робота