X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Учитель Олександр Давидович

Завантажити презентацію

Учитель Олександр Давидович

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Проректор Національної металургійної академії України, голова ради Криворізького навчально- наукового комплексу Національної металургійної академії України, декан Державного інституту підготовки та перепідготовки кадрів промисловості, професор, доктор технічних наук Учитель Олександр Давидович Видатна людина науки та освіти Кривого Рогу

Слайд 2

Під час навчання у середній школі Олександр Давидович особливо полюбляв фізику, як невичерпну та всеохоплюючу науку. Тому неодноразово ставав учасником та переможцем республіканських олімпіад з фізики та математики.

Слайд 3

Заняття наукою було цікавою грою, що приносить задоволення, процесом, що живить душу. У 1955 році вступає у Криворізький гірничорудний інститут на енергомеханічний факультет за спеціальністю «гірничий інженер електромеханік».

Слайд 4

Вібраційні машини

Слайд 5

Президент В.А.Ющенко вручає Державну премію О.Д.Учителю (2007р.)

Слайд 6

Міська рада Кривого Рогу нагородила Учителя Олександра Давидовича знаками “За заслуги перед містом “ трьох ступенів та знаками “Подяка голови облради” , «За заслуги у розвитку професійного навчання» . Крім того він став лауреатом міського конкурсу «Краща людина Кривбасу 2005» в номінації «Кращий діяч освіти Кривого Рогу».

Слайд 7

Керівник – це в першу чергу друг, однодумець та порадник.

Слайд 8

Венеція. Могила Йосифа Бродського Відвідини Баден - Бадена

Слайд 9

Головною у своєму житті Олександр Давидович вважає педагогічну діяльність. Щоб стати його улюбленим учнем необхідно бути працьовитим, чесним перед наукою та людьми.

Слайд 10

Маленькими кроками, але вперед!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Портфоліо