X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Що означає бути моральною людиною

Завантажити презентацію

Що означає бути моральною людиною

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Що означає бути моральною людиною Урок 18

Слайд 2

Про які загальнолюдські цінності йдеться ? 1-а група: «Що далі» (с. 101) — 2-а група: «Скорпіон» (с. 102) — 3-я група: «Ліхтар для сліпого» (с. 102) — 4-а група: «Коло радості» (с. 134) — 5-а група: «Опудало» (с. 135) — 6-а група: «Дідусь» (с. 135) — любов, батьківська любов. милосердя. гуманізм. доброзичливість, гуманізм. самовідданість. любов і пошана до батьків.

Слайд 3

Скарбниці морального досвіду людства Слово — перший учитель моралі. Оволодіваючи мовою, ми засвоюємо моральний досвід попередніх поколінь.

Слайд 4

Подумай над собою ….. Загальнолюдські цінності — це цінності, які вироблені людством і збереглися впродовж багатьох століть. А які загальнолюдські цінності ви візьмете з собою в життя? Подумайте над цим!

Слайд 5

Домашнє завдання Завдання за бажанням : скласти казку, у якій оспівуються загально- людські цінності (для учнів з достатнім чи середнім рівнем), або навести приклад та переказати літературний твір, у якому оспівується якась загальнолюдська цінність (для учнів з низьким, середнім та достатнім рівнем).

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Виховна робота