X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Чи модно бути патріотом? Чи легко у наш час бути патріотом?

Завантажити презентацію

Чи модно бути патріотом? Чи легко у наш час бути патріотом?

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

І ведучий: Ітак, ми повертаємося до теми наших дебатів і спробуємо знайти відповідь на питання: Чи модно бути патріотом? Чи легко у наш час бути патріотом? /думками обмінюються школярі та гості за бажанням/ (-патріотом бути модно: нічим не замінити відчуття того, коли виграє “Шахтар” або “Дінамо”Київ, коли перемагає Клічко або Кличкова; - в наш час важко бути патріотом, бо суспільство ще не готове до таких змін; -патріотом бути легко, якщо це в тебе закладено ще з дитячих років, якщо життя твоїх батьків є для тебе прикладом)

Слайд 2

ІІ ведучий: „Захист Вітчизни є захист своїх чеснот ” – М. Реріх. Я хочу задати декілька питань нашому головному гостю Чернишову Сергію. Чи хотів ти відбувати службу на флоті? Чи була можливість вибрати інші війська? Чи не засмучує, що служба на флоті більш тривала, ніж у сухопутних військах? Що дала служба в армії особисто для тебе? Чи вважаєш ти себе патріотом? Які якості є в тобі, що дозволяють зробити такий висновок? А зараз питання до мами нашого гостя: Чи важко вам було виховувати патріота? Яким Сергій був у дитинстві? Спробуйте надати відповідь п’ятьма словами.

Слайд 3

ІІІ . Підсумок, висновки Робота в студії підходить до завершення. Діти, підніміть, будь ласка, руки, чи хтось з вас змінив свою точку зору? Ми маємо надію, що наша зустріч була не марна. Відповіді на які запитання ви хотіли б отримати? /діти задають питання гостям/ Чи модно бути патріотом? У кожного своя відповідь, своя чесна думка, але нам дуже хочеться вірити, що поки є такі молоді люди, як випускник нашої школи Сергій Чернишов – у нашої держави є майбутнє. Дякуємо всім за співпрацю і запрошуємо на святковий концерт до актового залу школи. ІV. Святковий концерт „Сім футів під кілем ”. Нагородження гостей грамотами та пам’ятними дарунками.

Слайд 4

ДО ЗУСТРІЧІ !

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне