X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Презентація на тему: Робота з обдарованими дітьми

Завантажити презентацію

Презентація на тему: Робота з обдарованими дітьми

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Правильно навчає той, хто навчає цікаво. А. Ейнштейн Максимум основної ключової інформації Максимум самостійної навчально-пізнавальної діяльності учнів Мотивуюча та регулююча діяльність вчителя

Слайд 3

Вміння знаходити обдарованих та здібних дітей – талант, вміння їх вирощувати – мистецтво. Але найважливішим є любов до дитини.

Слайд 4

Для вчителя-майстра важливо не лише «що?» викладати, але й те, «як?» викладати предмет?

Слайд 5

Підґрунтям майстерності вчителя є знання навчального предмета та технологій його викладання. Майстер – це вчитель, який досконало володіє сучасними технологіями навчання. Учитель-майстер не нав'язує знання, а знаходить шлях до позитивних емоцій у процесі навчання.

Слайд 6

уміння активізувати учнів; розвиток їхніх здібностей, самостійності, допитливості; вміння ефективно здійснювати виховну роботу учнів засобами змісту навчального предмета; формування високої моральності, патріотизму, працелюбства, самостійності учнів.

Слайд 7

Гуманістична спрямованість діяльності Наявність професійних знань (суспільних, психолого-педагогічних, предметних, прикладних умінь та навичок). Їх змістом є знання предмета, методики його викладання, знання з педагогіки і психології. Професійна компетентність і професіоналізм Педагогічні здібності Полягає в спрямованості діяльності педагога на особистість іншої людини, утвердження найвищих духовних цінностей, моральних норм поведінки та стосунків. Сукупність психічних особливостей учителя, необхідних для успішного оволодіння педагогічною діяльністю, її ефективного здійснення. Педагогічна техніка Сукупність раціональних засобів, умінь та особливостей поведінки вчителя, спрямованих на ефективну реалізацію обраних ним методів і прийомів навчально-виховної роботи з учнем.

Слайд 8

Самореалізація: Видавнича діяльність Робота в м/о Творчі групи Педрада Конкурс «Учитель року» «Творчий вчитель – обдарований учень» Самоосвітня діяльність: Відкриті уроки Методичні дні Методична діяльність:

Слайд 9

уміння поставити мету, вибрати шляхи її досягнення працездатність систематичне і планомірне підвищення свого професійного рівня наполегливість організованість дисциплінованість відповідальність

Слайд 10

Виявити обдарованих дітей 1 2 Вибрати оптимальний час для занять 3 Розробити пакети творчих завдань 4 Розробити індивідуальну програму для кожної дитини 5 6 Систематично й цілеспрямовано готувати учнів до участі в олімпіадах 7 8 Спланувати роботу з обдарованими дітьми. Вивчити психологічні особливості й методичні прийоми роботи з обдарованими дітьми Створити творчу лабораторію вчителя

Слайд 11

Якщо ви навчаєте обдаровану дитину: Не вихваляйте кращого учня. Не вирізняйте обдаровану дитину за індивідуальні успіхи, краще заохочуйте спільні заняття з іншими дітьми. Не приділяйте забагато уваги навчанню з елементами змагання. Обдарована дитина найчастіше ставатиме переможцем, що може призвести до виникнення неприязні до неї з боку решти учнів. Не перетворюйте обдаровану дитину на «вундеркінда». Недоречне акцентування на її винятковості спричиняє, роздратованість, ревнощі друзів, однокласників. Зловмисне прилюдне приниження унікальних здібностей теж неприпустиме. Пам'ятайте, що здебільшого обдаровані діти погано сприймають усілякі регламентовані заняття, що повторюються.

Слайд 12

Бути толерантним і чуйним. Знатися на особливостях психології обдарованих дітей, відчувати їх потреби та інтереси. Мати високий рівень інтелектуального розвитку. Мати широке коло інтересів. Бути готовим до виконання різноманітних обов'язків, пов'язаних з особливостями навчання обдарованих дітей. Володіти почуттям гумору(але не висміювання) Бути жвавим та активним. Виявляти гнучкість, бути готовим до перегляду власних поглядів і до постійного самовдосконалення. Мати творчий, можливо, нетрадиційний особистий світогляд. Володіти емоційною стабільністю. Уміти переконувати. Мати схильність до самоаналізу. Яким повинен бути вчитель обдарованих дітей:

Слайд 13

Як розвивати творчі здібності обдарованих дітей: Слухайте уважно думки учнів і оцінюйте їх одразу, наголошуючи на їх оригінальності, важливості тощо. Підтримуйте інтерес дітей до нового. Заохочуйте оперування предметами, матеріалами, ідеями. Нехай дитина практично розв'язує дослідницькі завдання. Учіть дітей до систематичного самооцінювання кожної думки. Ніколи не відкидайте її! Виробляйте у дітей терпиме ставлення до нових понять, думок. Не вимагайте запам'ятовування схем, таблиць, формул, одностороннього розв'язання там, де є багатоваріантні способи. Культивуйте творчу атмосферу — учні повинні знати, що творчі пропозиції, думки клас зустрічає, визнає, приймає їх та використовує.

Слайд 14

На заняттях чітко контролюйте досягнуті результати та пропонуйте завдання підвищеної складності, створюйте ситуації самоаналізу, самооцінювання, самопізнання. Залучайте до роботи з розроблення і впровадження власних творчих задумів та ініціатив, створюйте ситуації вільного вибору і відповідальності за обране рішення. Використовуйте творчу діяльність вихованців, проводячи різні види масових заходів, відкритих і та семінарських занять, свят. Під час опрацювання програмового матеріалу залучайте до творчої пошукової роботи з використанням випереджувальних завдань, створюйте розвивальні ситуації. Активно залучайте до участі в районних, обласних, Усеукраїнських конкурсах, змаганнях, виставках. Відзначайте досягнення вихованців, підтримуйте та стимулюйте активність, ініціативу, пошук, і Пам'ятайте, що учень — «...це не посуд, який потрібно наповнити, а факел, який необхідно запалити». (К.Ушинський).

Слайд 15

Рошко Г.Ф., лауреат конкурсу “Учитель року – 2013” Вірста Г.В., дипломант конкурсу “Учитель року – 2012” Чічак Г.Д., лауреат конкурсу “Учитель року – 2013”

Слайд 16

Слайд 17

Слайд 18

Слайд 19

Слайд 20

Тренінг “Я- Лідер”

Слайд 21

Консиліум “Гурткова робота в школі”

Слайд 22

Науково –практична конференція “Збережемо нашу землю від забруднення”

Слайд 23

Слайд 24

Слайд 25

Слайд 26

Слайд 27

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Виховна робота