X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ПАТРІОТИЧНЕ ВИХОВАННЯ

Завантажити презентацію

ПАТРІОТИЧНЕ ВИХОВАННЯ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

КОНЦЕПЦІЯ НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ В СИСТЕМІ ВИХОВНОЇ РОБОТИ КЗ “НСЗШ №9”

Слайд 2

Це так, як дихати – любити Батьківщину. В. Сосюра

Слайд 3

успадкування духовних надбань українського народу; вивчення вікових традицій та героїчних сторінок історії українського народу та його Збройних сил; виховання моральної відповідальності за все, що робиться на рідній землі, палке прагнення боротися за розквіт, велич і могутність Батьківщини, готовності її захищати; утвердження принципів загальнолюдської моралі: правди, справедливості, милосердя, патріотизму та інших доброчинностей. Мета національно - патріотичного виховання:

Слайд 4

Морально – психологічне забезпечення національно – патріотичного виховання – це формування позитивних установок: Високе самопочуття громадянина України Стійкий соціальний оптимізм Впевненість у єдності з Вітчизною

Слайд 5

Складові патріотичного виховання Любов

Слайд 6

Форми патріотичного виховання Шкільний музей Просвітницькі години Бесіди Лекції Розповіді Екскурсії Уроки

Слайд 7

Виховання національно свідомої особистості, патріота своєї держави не можливе без любові до рідного слова. Виховний захід “Мова моя калинова” Проект “Світлиця Шевченкового духу”

Слайд 8

Вивчайте, любіть свою мову, як світлу Вітчизну любіть! Фіналісти Міжнародного поетичного конкурсу “Чатує в століттях Чернеча гора” Участь у Всеукраїнській народознавчій грі “Соняшник” Участь у вкладанні поетичної збірки “Із Шевченком у серці” Участь у ІІ міському мистецькому конкурсі “Край п'яти Січей”

Слайд 9

Відчути себе невід’ємними часточками великої історії своєї держави діти можуть тільки тоді, коли вони глибоко й детально вивчають історію рідного краю – Дніпропетровщини. Саме це спонукає їх рівнятися на знаменитих земляків, які є взірцем для молодого покоління, що незабаром будуватиме нову Україну. Виховний захід “Мій край – моя історія жива”

Слайд 10

Яскравим прикладом служіння своїй Батьківщині й народові став проект “Поетична нива Придніпров’я”. Полум’яні рядки поезій М. Чхана, Г. Світличної, О. Омельченко посіяли в дитячих душах зерна мужності і відданості рідній Україні. Черпаю сили з рідної землі, Святої мудрості учусь в свого народу. І так живу, що світ болить в мені У полум'ї незгасної любові. О. Омельченко

Слайд 11

Українська історія – це боротьба за волю і незалежність нашої держави. Битва під Крутами – один із великих прикладів героїзму і відданості своїй Батьківщині. Просвітницька година до Дня пам’яті героїв Крут “Понад все вони любили свій коханий край”

Слайд 12

Виховна година «Голодомор – печальна сторінка в історії України» У національній пам'яті українського народу навіки закарбовано сторінку болю, ім'я якому Голодомор. Масштаб пам'яті про нього є для нас, українських громадян, мірилом національної гідності і людської чесності.

Слайд 13

Вічна слава солдату-герою і солдатові без нагород, хто загинув хоробро в бою, захищаючи рідний народ. Виховна година до Дня Перемоги “Ніхто не забутий, ніщо не забуто”.

Слайд 14

Формування національної пам'яті має спиратися на переможні сторінки історії: боротьбі за вічні цінності особистої свободи і людської гідності, за державну незалежність України. Зустріч із ветеранами у шкільному музеї до 70-річчя визволення Нікополя від фашистських загарбників. Учнівська конференція до 70-річчя визволення Нікополя від фашистських загарбників.

Слайд 15

Конкурс “Учень року 2014” Виконання пісні “Зоре моє вечірняя” на слова Т.Г. Шевченка Спортивний етюд “Україночка”

Слайд 16

Сучасна українська молодь успадкувала від своїх пращурів широту і велич душі козацької, щирої, доброї, готової допомогти нужденним у скрутну хвилину. Участь у благодійному ярмарку “Подаруй надію на життя”

Слайд 17

Кривавими сльозами плаче неня Україна, Де тихі зорі, ясні води й мова солов’їна, Де дух козацький вільний у небо рветься, Мільйон сердець гарячих щирих б’ється.   Ми вільні духом і серцем незалежні Чужинський чобіт топче край співучий, Зломить він прагне дух могучий. Та «Зась! - йому сказали українці,- Тут край свободи, а ви в ньому – чужинці».

Слайд 18

Чужа вам думка вільна й незалежна, Та вабить зір ваш земля наша безмежна. Спиніться, нелюди, бо лихо з вами буде, Наруги над Вкраїною народ наш не забуде.   Ми вільні духом і серцем незалежні, Цьому нас вчать степи наші безмежні. Ніколи наш народ не стане на коліна, Бо ми могутня нація, єдина! Вікторія Костюченко

Слайд 19

Національний патріотизм передбачає насамперед історичну пам’ять. Пам’ятаймо , хто ми, чиїх батьків і будьмо великими Українцями!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Виховна робота