X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
наші домашні улюбленці

Завантажити презентацію

наші домашні улюбленці

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Слайд 3

Слайд 4

Домашні кішки – успадкували мисливські навички своїх диких родичів, які водилися в Африці ще в 2000 році до нашої ери. Перш ніж поласувати здобиччю, кішки люблять погратися нею.

Слайд 5

Слайд 6

“Аристократка” у родині котячих. Ласкава, спокійна. Її відданість людині можна порівняти з вірністю собаки.

Слайд 7

Це зовсім молода порода. Симпатична британська мордочка з характерною “чеширською” посмішкою плюс довге пухнасте хутро, яке так і хочеться погладити. Дуже гарні кролики породи левина голівка. Вони нагадують маленьких левів. Кролик породи ангорський лев.

Слайд 8

Сміливі, веселі, слухняні, надійні, віддані, розумні, ласкаві з хазяїном і дітьми. Насторожено відносяться до чужих. Легко піддаються дресируванню.

Слайд 9

У німецької вівчарки густе хутро, насторожені вуха і пухнастий хвіст. По ній одразу видно, що предки собак були вовки. Їх використовують як помічників пастуха, сторожових собак, а також собак-поводирів для незрячих.

Слайд 10

Про лікувальні здібності тварин було відомо близько 10 тисяч років до нашої ери. У Вавілоні, Єгипті, Римі люди вже мали в своїх домівках тварин і знали, що вони можуть попередити й вилікувати різні захворювання, покращити настрій, самопочуття.

Слайд 11

В цій породі тече кров древніх собак Тибету, бойових собак Месопотамії. Алабай – близький родич монгольської вівчарки та тибетського мастифа.

Слайд 12

Хвилясті папужки володіють красивим природним щебетанням, багато хто навчається говорити, причому особливо обдаровані досить легко запам’ятовують декілька слів і виразів.

Слайд 13

Акваріумні рибки – є мещканцями тропічних прісноводних водойм. Вони мають химерні форми, яскраве забарвлення й невеличкі розміри. Завдяки своїй грації стали улюбленцями людини.

Слайд 14

Слайд 15

Слайд 16

Слайд 17

Величезний сніжно-білий птах. Дуже обережний з неперевершиним зором. Розгніваний птах видає пискливий крик на кшталт “клікклікклік” чи шипить.

Слайд 18

Ара пов’язує слова із ситуаціями. Він говорить “алло”, коли дзвонить телефон, або “рятуйся, хто може”, коли бачить кота, що наближається.

Слайд 19

Мавп ще називають «приматами». Слово “примат” означає “перший” чи “передовий”. Мавпи випереджають всіх тварин лише по тій частині головного мозку, яка у людини контролює здатність до мислення.

Слайд 20

Найбільші ссавці на Землі. Існує два види слонів: африканський слон і азіатський. Азіатський слон був приручений людьми. Живуть слони 70 – 80 років.

Слайд 21

Налічується 14 видів крокодилів. Крокодили розмножуються яйцями. Зачувши, що дитинчата вилупились, самка зубами витягує їх із гнізда.

Слайд 22

Слайд 23

Слайд 24

Слайд 25

Слайд 26

Слайд 27

Слайд 28

Слайд 29

Слайд 30

Слайд 31

Слайд 32

Слайд 33

Слайд 34

Слайд 35

Слайд 36

Слайд 37

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Виховна робота