X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Домашні рослини

Завантажити презентацію

Домашні рослини

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Декоративні домашні рослини

Слайд 2

Я розповім про деякі кімнатні рослини, які ми вирощуємо вдома: алое, грошове дерево, азалію, дифенбахію та фіалку. Від автора

Слайд 3

Алое Алое - рід сукулентних рослин, що походить із сухих районів Африки. Представники багаторічних трав'янистих рослин з довгими гладкими м'ясистими листками, вкритими по краю шипами.  Квітки червоні або жовті, зібрані у верхівкову китицю.

Слайд 4

Види алое Відомо понад 500 видів алое, найвідоміші серед яких -алое деревоподібне, відоме у побуті як столітник та алое вера, що входить до складу багатьох лікарських та косме- тичних засобів. Зовнішній вигляд алое дуже різноманітний: серед них є і розеткові, і деревоподібні форми, і навіть ліани; зустрічаються як гігантські, так і мініатюрні рослини.

Слайд 5

Товстянка, дерево життя, грошове дерево, красуля Товстянка деревоподібна - деревоподібна рослина, що виростає до 1,5 м у висоту. В неї оригінальні листочки сірого кольору із червоною облямівкою по краю, довжиною до 8 см і шириною близько 5 см. Цвіте в дозрілому віці навесні невеликими білими квітками, які поступово рожевіють, однак у кімнатах цвіте вкрай рідко. Іноді утворює повітряні корінці. Добре росте на західних і східних вікнах або біля них.

Слайд 6

Азалія Рід Азалія (Рододендрон) нараховує понад 600 видів рослин родини вересових. Це прямостоячі високі або сланкі низькорослі, листопадні і вічнозелені чагарники, що виростають у холодному і помірному поясах Північної півкулі, особливо в горах. Назва роду Рододендрон перекладається із грецької як рожеве дерево: «rhodon» - троянда, «dendron» - дерево.

Слайд 7

Азалія Азалія (Рододендрон) - це дивна по декоративності і тривалості цвітіння чагарникова рослина, яка зачаровує не тільки масою білих, рожевих, червоних, бузкових, темно-лілових і строкато окрашених квіток, але й формою пелюстків, будовою квітки.

Слайд 8

Азалія На одній рослині розцвітає незліченна кількість квіток. Під ними повністю ховаються листки. Період цвітіння азалії - більше двох місяців. Уміло підбираючи ранні-, середньо- і пізноквітучі сорти, можна домогтися їхнього цвітіння протягом шести і більше місяців.

Слайд 9

Дифенбахія Рід Діфенбахія об'єднує близько 40 видів багаторічних трав'янистих рослин родини ароїдних. Батьківщина - тропічні ліси Південної і Центральної Америки. Це гарна, півчагарникова рослина з м'ясистим прямостоячим стеблом і поважними широкоовальними, загостреними темно- і яскраво-зеленими листками.

Слайд 10

Дифенбахія Листя прикрашають різної форми і величини білі плями і штрихи, які розкидані по їхній поверхні. Листки сидять на черешках довжиною до 15 см. Доросла Діфенбахія може досягтися у висоту до 1,8 м і до 80 см завширшки, карликові сорти рослини до 40 см. Згодом нижні листки обпадають (природній вигляд цієї рослини) і Діфенбахія стає схожою на помилкову пальму.

Слайд 11

Фіалка Сенполія (Фіалка) – одна з найпопулярніших  квітучих кімнатних рослин. Рід нараховує близько 20 диких видів, розповсюджених у Центральній і Південній Африці, по схилам Узамбарських гір. 2000 гібридів і сортів, виведених селекціонерами. Вони мають різноманітну форму квіток і ступінь махровості.

Слайд 12

Фіалка Сенполія фіалкова – це мініатюрне ніжне створіння природи скоряє рясним тривалим цвітінням, майже протягом всього року. Дуже широка колірна гама: від білого до червоного і від блакитного до фіолетового відтінку (крім жовтого). Листя також мають різні форми і забарвлення (від світлого до темно-зеленого кольору).

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика