X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Чорна сповідь історії моєї країни

Завантажити презентацію

Чорна сповідь історії моєї країни

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Чорна сповідь історії моєї країни Автор: Коренюк Світлана Анатоліївна, вчитель Богуславської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1

Слайд 2

У лютому 1933 року, коли багато тисяч селян в Україні почали вмирати з голоду, на місця надійшла директива: «Категорично заборонити будь-яким організаціям вести облік випадків опухання й смерті на ґрунті голоду». Сільрадам було дане розпорядження при реєстрації смерті не вказувати її причину.

Слайд 3

Сумна статистика

Слайд 4

Втрати за 1932-1933 роки, разом з демографічними даними 1934 року, становлять 4 мільйони 649 тисяч людей.

Слайд 5

Акція «Запали свічку» відбувається у День пам'яті жертв голодоморів, у 4-ту суботу листопада щороку. Цьогоріч ця дата припадає на 23 листопада. Традиційно о 16.00 пам'ять загиблих під час геноциду українського народу вшановують хвилиною мовчання та встановлюють запалену свічку на підвіконня.

Слайд 6

80 довгих років Україна оплакує своїх дітей, померлих і ненароджених, їх надії і сподівання, яким не судилося справдитися. Ми ж бо можемо тільки схиляти голови у вічній скорботі за ними.

Слайд 7

Схиліться! Свічку запаліть. Хто у молитві, хто у серці — чуйте, Як кам'яніє краю біль століть. Навіки до тридцятих ми прикуті. ..

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Виховна робота