X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Чи можна навчити людину бути успішною ?

Завантажити презентацію

Чи можна навчити людину бути успішною ?

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Чи можна навчити людину бути успішною?

Слайд 2

Що таке успіх? У спіх (по спіх, до спіх) — позитивний наслідок роботи, справи, змагання, тощо; значні досягнення, удача, талан. Успіх — позитивний результат діяльності, факт найвищого досягнення поставленої мети. Здобутий успіх є великим збудником нової енергії, могутнім стимулятором творчих пошуків і злетів. Успіх — суспільне визнання чого-небудь або кого-небудь, ти комусь потрібен, отримуєш від того позитивні емоції. Успішним бажає стати будь-який, однак виходить це далеко не у кожного. «Успіх — це сума правильних рішень»

Слайд 3

Все це буде безглуздим, якщо ви не будете робити найголовнішого - якщо ви не будете ПРАГНУТИ до своєї МРІЇ!

Слайд 4

Мислити позитивно - необхідно. Знати про те, як впливати на свою долю, - важливо. Але головне - не лежати на дивані, а щось робити.

Слайд 5

Два важливі питання: Що є моєю мрією? Що можна зробити зараз, щоб наблизити щасливу мить здійснення мрії?

Слайд 6

Як тільки ви визначитеся зі своєю мрією, світ навколо вас зміниться! Неважливо, яка це буде мрія, реальна або нездійсненна, реальна чи нереальна - головне, щоб вона БУЛА і рухала вас до світлого майбутнього.

Слайд 7

Світ почне підлаштовуватися під вас! І вам легше буде досягати те, чого побажаєте, оскільки ви будете точно знати кінцеву мету вашого маршруту! І ще, усвідомлюючи своє осмислене існування і випробовуючи постійне прагнення до конкретної мети, що цікавить вас, ви будете відчувати радість і щастя від кожного прожитого дня! Особливо якщо ви встигли зробити за цей день щось важливе ...

Слайд 8

Отже, чи можна навчити людину бути успішним? Безумовно, так. Треба тільки розкрити йому один секрет , який відрізняє успішну людину від всіх інших. Успішний прагне до втілення в життя своєї мрії і вибудовує своє життя так, щоб не заважати самому собі йти до заповітної мети (або в більш зручному для підприємливих людей варіанті - ставить перед собою великі цілі і домагається їх своєю працею), тоді як решта - чекають , що все відбудеться само собою.

Слайд 9

Топ-10 якостей успішної людини: 1. Успішна людина шукає можливості, неуспішна – відмовки і все нові перешкоди. Візьмемо таку ситуацію – нестача грошей. Успішна людина буде шукати можливості заробити, знання, як керувати грошима; неуспішний – причини, чому він не може запрацювати в «цій» країні. 2. Успішна людина діє, неуспішна відкладає дію на потім. Успішний діє, незважаючи на лінь, страх, незнання. Неуспішний постійно накопичує знання, які не застосовує, весь час чекає сприятливого моменту, а він все ніяк не настає. Як влучно підмітив один мудрий чоловік: «Літо – мертвий сезон і пора відпусток, осінь – пора відправляти дітей до школи, зима – новорічні канікули, весна – початок дачного сезону. А краще жити-то коли? » 3. Успішний прагне до більшого, ніж він є зараз, неуспішний воліє, щоб залишався статус кво. «Тоді не міг, а зараз зміг», – внутрішній діалог успішної людини. «А навіщо? І так зійде », – внутрішній діалог неуспішного людини.

Слайд 10

Топ-10 якостей успішної людини: 4. Успішний впаде і знову підніметься, неуспішний боїться впасти, зробити помилку, а якщо падає, то вже не прагне піднятися. У біографіях знаменитих людей часто можна прочитати про моменти поразки, серйозні втрати. Це своєрідний момент істини, поведінка в якому і визначає успішність людини. 5. Успішний – самовмотивований, неуспішним потрібна мотивація ззовні. Як правило, успішний мотивований азартом, бажанням довести свою силу, щирим інтересом до самої діяльності. Неуспішного треба постійно мотивувати матеріальними благами, схваленням оточуючих. 6. Успішний ризикує, неуспішний боїться ризикувати. На щастя чи на жаль, життя непередбачуване, і в самий кращий план можуть втрутитися несприятливі обставини. Успішна людина розуміє це і робить крок у невідомість.

Слайд 11

Топ-10 якостей успішної людини: 7. Успішний терплячий, готовий довго йти до своєї мети, неуспішний хоче все і відразу. Хтось із великих сказав: «Геній – це 1% везіння і 99% наполегливої праці». 8. Успішний не боїться відмов, неуспішного відмови вибивають з сідла. «Життєвий успіх людини визначається кількістю незручних розмов, які він витримав», – Тімоті Ферріс. 9. Успішний вірить в себе, неуспішний вірить словам інших про себе. Показовим у цьому сенсі психологічний експеримент: за змовою всі учасники називали квадрат колом, і тільки один учасник, який не знав про змову, стверджував зворотне. Більшість людей, що не знали про змову, через деякий час погоджувалися з загальною точкою зору. 10. Успішний слідує поклику великої Мрії, Гідної мети в житті, неуспішний переслідує дрібні цілі.

Слайд 12

Афірмації Афірмація - позитивна думка, висловлювання, регулярне повторення якого наближає втілення бажаного у дійсність. Метод афірмації відомий давно, це один з найбільш простих і ефективних методів залучення удачі, здоров'я та благополуччя. Є такий відомий закон - що всередині, те і ззовні. Саме він і пояснює, чому працюють афірмації. Якщо простіше, то цей закон можна тлумачити так: думки про удачу приносять удачу, про невдачу - невдачу.

Слайд 13

Що робить підсвідомість? Підсвідомість - набагато більша частина нашої психіки. Вона точно втілює думки і бажання в реальність, переводить наші образи у фізичну форму. Як ви думаєте, чому силою думки можна вилікувати будь-яку хворобу? На цій основі працюють знамениті "настрої" академіка Георгія Ситіна. Наша свідомість робить вибір, підсвідомість - втілює, не оцінюючи, не критикуючи. Неупереджено і бездоганно. Що заклали в підсвідомість, те й отримали. Як наш добре налагоджений комп'ютер - вводимо дані, включаємо програму і отримуємо результат.

Слайд 14

Якщо ми будемо знати про це, то чому б самим не закласти у свою підсвідомість формули успіху? "Жах", "Кошмар!", "Я така дура!", "У мене ніколи так не вийде!", "Кому я такий потрібний?", "Про яке здоров'я може йти мова?", "Як мені все набридло ... “ Вся ця програма записується у вашу підсвідомість і видає повний набір невдахи, кретина і нікому непотрібної людини. Якщо ви самі себе так називаєте, хто ж вас по-іншому оцінить? Послухайте, про що говорять люди. Знову когось десь вбили, десь землетрус, від М. пішла дружина, К. кинув інститут, С. знову звільнили з роботи. У картинках, з образами. Формуємо негатив самостійно. Кожну кинуту нами думку, слово чи образ тут же підхоплює підсвідомість, і все виконується буквально.

Слайд 15

Афірмації якраз і служать для настрою на затвердження себе в новій якості. Ми всі дивуємося можливостям людей ходити по гарячим вугіллям або битому склу. Адже це та ж сама робота з підсвідомістю. Все, що потрібно зробити прямо зараз, - позбавитися від думок про нещастя, нездоров'я, замінити їх на радісні й приємні. Зробити це не так-то просто. Негатив рікою ллється в ваша підсвідомість, ви колись йому відкрили шлюзи. Тільки ви самі можете сказати: "Ні, СТОП! Тут я господар своїх думок".

Слайд 16

Перший етап Для вас на першому етапі важливо механічно записати в свій внутрішній комп'ютер, в підсвідомість, налаштованість на успіх і здоров'я. Навіть в цьому випадку він увійде в підсвідомість і, ставши частиною його, і стане частиною вашого життя. Не вірите? Є тільки один спосіб це перевірити - почати робити це негайно!

Слайд 17

Другий етап Афірмації, як будь-яку вправу, вимагають регулярності. Якщо ж ви їх повторюєте лише зрідка - швидкого успіху не чекайте. Краще зробити так: пишемо на листках позитивні твердження в теперішньому часі і розвішуємо перед очима. Моє життя спокійне і безпечне. Я люблю себе. Навколо мене мир і гармонія. Моє життя сповнене радості. Я живу в повній безпеці. У моїй душі мир і спокій. Я впускаю успіх у своє життя! Я - втілення здоров'я, енергії, життя!

Слайд 18

Кожна з вас може стати успішною, якщо ЗАХОЧЕ і РОЗВИНЕ в собі необхідні якості!!!

Слайд 19

ДЯКУЮ ЗА УВАГУ!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Виховна робота