X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
індійський агат — окрасномовлює [людину] …

Завантажити презентацію

індійський агат — окрасномовлює [людину] …

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Світ навколо мене сповнений таємниць. І я їх відкриватиму все життя, тому що це найбільш захоплива справа на світі. В.Біанкі

Слайд 2

Тренуємо пам’ять

Слайд 3

Відповідь правильна! Додай 1 бал.

Слайд 4

Установіть відповідність між приладами та одиницями вимірювання А) секунда Б) грам В) ньютон Г) метр 1 2 3 4

Слайд 5

Слайд 6

Тестове завдання 1 В якому з перелічених випадків виконується механічна робота? А. Людина, яка стоїть на місці, тримає на плечах мішок з цукром.. Б. Цеглина лежить на столі. В. Кран піднімає вантаж. Г. Вантаж висить на нитці.

Слайд 7

Тестове завдання 2 2. Виберіть правильне твердження. Від чого залежить потенціальне енергія тіла, піднятого на деяку висоту над землею? А. Від маси й швидкості руху тіла. Б. Від висоти над поверхнею землі й маси тіла. В. Тільки від швидкості руху тіла. Г. Інша відповідь.

Слайд 8

Тестове завдання 3 3. Якої маси тіло підняли на висоту 10 метрів над Землею, якщо його потенціальна енергія дорівнює 1200 Дж? А. 120 кг. Б. 1,2 кг. В. 12 кг. Г. 1200 кг.

Слайд 9

Слайд 10

Практичне завдання h m Використовуючи обладнання обчислити: (групі хлопців) Яку роботу ви виконаєте, якщо піднімете дерев'яний брусок на площадку штатива. (групі дівчат) Яку потенціальну енергію здобуло тіло підняте хлопцями на відповідну висоту.

Слайд 11

Тема: Кінетична енергія

Слайд 12

Чи був ти уважним? Від чого залежить кінетична енергія? 2. Два автомобілі з вантажами однакової маси рухаються горизонтальним шляхом з однаковими швидкостями відносно Землі. Що можна сказати про їхні енергії? Чи однакові енергії вони матимуть, якщо один із них збільшить швидкість? 3. №281 Доповніть речення: Під час падіння м’яча вертикально вниз збільшується його … енергія і … потенціальна енергія. Енергія - … величина, яка характеризує здатність тіла виконувати …, одиницею енергії є … . 4. № 285 Тіла масою 3 кг і 5 кг рухаються з однаковими швидкостями. Яке із них має більшу кінетичну енергію? 5. Яким молотком – легким або важким – можна забити цвях за меншу кількість ударів? Чому?

Слайд 13

Слайд 14

“Вищий пілотаж!” З якою швидкістю рухається автомобіль, якщо відомо, що його кінетична енергія дорівнює 50 кДж, а маса 2,5 т?

Слайд 15

Кінетична енергія

Слайд 16

Практичне завдання Використовуючи обладнання обчислити:(групі хлопців) Яку роботу ви виконаєте, якщо піднімете дерев'яний брусок на площадку штатива.(групі дівчат) Яку потенціальну енергію здобуло тіло підняте хлопцями на відповідну висоту.

Слайд 17

Тема: Кінетична енергія

Слайд 18

Чи був ти уважним? Від чого залежить кінетична енергія?2. Два автомобілі з вантажами однакової маси рухаються горизонтальним шляхом з однаковими швидкостями відносно Землі. Що можна сказати про їхні енергії? Чи однакові енергії вони матимуть, якщо один із них збільшить швидкість? 3. №281 Доповніть речення: Під час падіння м’яча вертикально вниз збільшується його … енергія і … потенціальна енергія. Енергія - … величина, яка характеризує здатність тіла виконувати …, одиницею енергії є … . 4. № 285 Тіла масою 3 кг і 5 кг рухаються з однаковими швидкостями. Яке із них має більшу кінетичну енергію?5. Яким молотком – легким або важким – можна забити цвях за меншу кількість ударів? Чому?

Слайд 19

Слайд 20

“Вищий пілотаж!” З якою швидкістю рухається автомобіль, якщо відомо, що його кінетична енергія дорівнює 50 кДж, а маса 2,5 т?

Слайд 21

Слайд 22

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне