X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Абетка знань про дитину

Завантажити презентацію

Абетка знань про дитину

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Абетка знань про дитину

Слайд 2

Агресивна поведінка – це сигнал неблагополуччя дитини, це прояв внутрішнього дискомфорту. Батьки! Діти – це не приватна власність. Важливо, щоб дитина під час покарання розуміла, за що її покарали і не відчувала приниження.

Слайд 3

Головне – оточення, а не гени. Гра найкраще знімає вербальну (хочеться крикнути) і тактильну агресію (хочеться вдарити).

Слайд 4

Досвід раннього дитинства впливає на подальший спосіб мислення та діяльність дитини. Дитині подобається все ритмічне. Дитяча уява і фантазія розвивають творчі здібності.

Слайд 5

Емоційно забарвлене висловлювання впливає на поведінку дитини. Є досвід – невиправних помилок не існує. Життя таке: дитина сьогодні – зовсім інша, ніж вчора. Злість і заздрість у дитини – це вираження її безсилля.

Слайд 6

Інтерес – найкращий стимул до навчання і розвитку. Кожна дитина здатна вчитися добре – все залежить від методу навчання. Люблю я тебе не за те…(що ти добрий, гарно вчишся…). Люблю я у тобі…(доброту, рішучість…).

Слайд 7

Малювання, спів, танець, робота з тістом, глиною – це елементи арт-терапії, які допомагають дитині справитися зі страхами. Ніколи не ігноруйте плач дитини. Нервозність батьків( педагогів ) є заразною.

Слайд 8

Обговорюйте з дитиною: «А що тобі хочеться? Що ти плануєш? Як би ти це зробив? Як би ти діяв?» Покарання має слідувати відразу за вчинком. Розвивайте власний потенціал і пам’ятайте: «Ви – луки, а ваші діти – стріли.»

Слайд 9

Сором’язливість є там, де існує авторитарний стиль виховання, де недоліки дитини висміюються. Тренуйте ліву руку так само, як і праву. Уникайте при спілкуванні з дитиною сюсюкання.

Слайд 10

Уникайте порівнянь дитини з іншими та висміювання її в присутності інших. Успіх в одній справі породжує впевненість в інших справах. Фізичні вправи сприяють розвитку інтелекту.

Слайд 11

Хвалити дитину краще, ніж сердитися на неї. Цікаве діти вважають правильним, нецікаве –неправильним. Часто агресивна поведінка дитини – це намагання привернути увагу інших до своїх потреб, відстояти право на власну думку, рішення.

Слайд 12

Шкода для дитини – невпевненість матері. Що дитині цікаво, тільки те вона і запам’ятовує. Якщо дитина себе постійно з кимось порівнюватиме, то у неї просто не залишиться часу і сил, щоб зрозуміти, яка ж вона насправді.

Слайд 13

Я приймаю тебе таким, яким ти є.

Слайд 14

Автор презентації – Несенюк Ольга Володимирівна, учитель української мови та літератури Житомирського міського колегіуму. http://shkola-ditsad.ucoz.com

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Виховна робота