X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Від любові страждають навіть боги

Завантажити презентацію

Від любові страждають навіть боги

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

«Від любові страждають навіть боги» ( за змістом новели Івана Франка «Сойчине крило»)

Слайд 2

Десь на дні мого серця заплела дивну казку любов. Павло Тичина

Слайд 3

Літературний диктант «Повторюємо творчість Івана Франка» (так – ні)

Слайд 4

Слайд 5

Сойка (Garrulus glandarius), птах родини воронових, відіграє роль "поліцейського лісів": вона завжди на сторожі, своїм скрипучим голосом подає знак лісовим мешканцям про появу людини набагато раніше чим людина її помітить. Довжина тіла близько 34 см, вага 147 — 196 г. В природі сойка уникає відкритих місць, більше полюбляє перельоти з крони на крону. По землі пересовується невпевненими стрибками, тому внизу довго не затримується. Також сойка має здатність переймати звуки інших птахів.

Слайд 6

«Проблемне питання». Чому ж Іван Франко ввів образ саме цієї пташки?

Слайд 7

«Сповідь Сойки» - «сюжетний ланцюжок». Втеча з Генрисем до Кракова   шахрайство разом із Генрисем ,його арешт   спроба повіситись   зв'язок із Зиґмунтом, його арешт   квиток до Москви, знайомство з Володимиром Семеновичем   програв у карти Никанору Ферапонтовичу Свєтлову та від’їзд до Сибіру   в домі капітана-ісправника Серебрякова   смерть Миколи Федоровича.

Слайд 8

«Словникова робота» ІМІТАЦІЯ (від лат. imitatio) — 1. Наслідування, підроблення. 2. Виріб, який є підробкою під що-небудь. 3. Повторення музичної теми або мелодії одним з голосів безпосередньо за іншим голосом.

Слайд 9

«Дискусійна мережа : За і Проти». Хто винен у тому, що Хома та Марія розлучилися? Чи зустрілися б вони, якщо б Марія не надіслала листа? Як ви розцінюєте той факт, що вона першою пішла на примирення? Які якості повинні виробити в собі закохані, щоб не розлучатися?

Слайд 10

Домашнє завдання. 1. Скласти тестові питання за змістом новели. 2. Написати твір-роздум «Від любові страждають навіть боги». 3. Повторити творчість І.Франка й підготуватися до контрольної роботи.

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Українська література