X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ВАЛЕРІЙ КИКОТЬ

Завантажити презентацію

ВАЛЕРІЙ КИКОТЬ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

* Автор: Павлик Світлана Дем’янівна, учитель української мови та літератури Смілянського НВК “Загальноосвітня школа І-ІІІст. №3-колегіум”

Слайд 2

* Кикоть Валерій Михайлович — поет, перекладач, прозаїк, публіцист

Слайд 3

* Життєве кредо Валерія Кикотя Твоє багатство — в голові, Твоя краса — у тілі, Твоє щастя — в тобі, Твоя істина — в Богові.

Слайд 4

* Рідний серцю куточок На правому березі Дніпра і Кременчуцького водосховища Народився 29.07.1961, в с. Червона Слобода, Черкаського району, Черкаської області.

Слайд 5

* Незабутні роки навчання Закінчив перекладацьке відділення факультету романо-германської філології Київського державного університету ім. Т. Г. Шевченка в 1985 році та аспірантуру при університеті в 1994 році.

Слайд 6

* “Твори себе, твори у глибину І з нею зіркою освічуй все усюди.” Член Національної Спілки письменників України та Національної Спілки журналістів України.

Слайд 7

* По гарячих точках Ефіопії Чорнобривці. Вони є і в Африці. В них криється якась українська журба. Їхній терпкий дух переносить додому, в дитинство.(12.09.1985)

Слайд 8

* Цікаві спостереження мандрівника мимоволі (уривки із щоденника) Сезон дощів у Ефіопії триває до трьох місяців… В ефіопів зовсім немає карієсу… Відсутність серцевих захворювань у ефіопів є наслідком навдивовижу тихої вдачі

Слайд 9

* Літературна спадщина

Слайд 10

* “Моя творчість – це поезія моїх життєвих доріг, і в ній я використовую виключно матеріал своєї душі, те, що мені болить, що мене хвилює.”(В. Кикоть)

Слайд 11

* Твори Валерія Кикотя перекладалися азербайджанською, македонською та польською мовами.

Слайд 12

На відкритті пам’ятника В.Симоненку *

Слайд 13

* Своєрідний життєвий шлях військовий перекладач у країнах Африки аспірант Київського університету, викладач у вузах Черкас ділові подорожі та відрядження Південний Ємен, Єгипет, Судан, Англія, Німеччина, Арабські Емірати, США, Кавказ нині – на державній службі

Слайд 14

* Жанрова різноманітність творів Валерія Кикотя поезії прозові мініатюри переклади щоденникові записи

Слайд 15

* Особливості індивідуального стилю Валерія Кикотя Ліричність Медитативність Наявність підтексту Філософське наповнення “Чим простіше – тим краще”

Слайд 16

* Використана література 1.Нова доба.-2003.25 грудня.-с.9. Баніна О. Мандрівник мимоволі. 2.Холодний Яр: Часопис Черкас. обл. орган. Націон. СПУ. 3.В.Кикоть.Квітка у вогні.- Брама-Україна-2007 3.Poetry.uazone.net

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Українська література