X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Сухомлинський"

Завантажити презентацію

"Сухомлинський"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Слайд 3

1918 - 1970 В. О. Сухомлинський - чудовий письменник, учитель від Бога, прекрасна людина. В. О. Сухомлинський - чудовий письменник, учитель від Бога, прекрасна людина.

Слайд 4

Народився В. О. Сухомлинський 28 вересня 1918 року в селі Василівка на Кіровоградщині в родині бідного селянина.

Слайд 5

Після школи В. О. Сухомлинський навчався у Кременчуцькому педагогічному інституті і працював учителем української мови і літератури.

Слайд 6

В. О. Сухомлинський – ветеран Великої Вітчизняної війни. З 1941 по 1942 рік воював, був двічі важко поранений.

Слайд 7

З 1942 року працював учителем. З 1948 року – директор Павлишської школи.

Слайд 8

В. О. Сухомлинський - автор близько 1200 художніх творів – оповідань і казок для дітей.

Слайд 9

Гасло всього життя педагога – серце віддаю дітям. В своїх мріях я бачу вас дорослими людьми, мої дорогі діти. Кожного з вас я бачу мужнім патріотом, людиною з чесним і гарячим серцем, ясним розумом, золотими руками. Із книги В. О. Сухомлинського “Серце віддаю дітям”.

Слайд 10

Твори В. О. Сухомлинського для дітей і про дітей.

Слайд 11

Героями творчості В. О. Сухомлинського найчастіше виступають діти. Його твори вчать реагувати на вчинки і поведінку героїв. Більшість творів письменника були написані в процесі безпосереднього спілкування з дітьми, під час екскурсій, бесід.

Слайд 12

Усмішка Я хочу сказати своє слово Сергійкова квітка Як Павлик списав у Зіни задачу Добрі слова і добре діло Як же все це було без мене Оленчин горобчик Кінь утік

Слайд 13

Твори В. О. Сухомлинського навчають:

Слайд 14

В. О. Сухомлинський про Батьківщину Я був на далекій чужині, Там небо таке ж голубе, Та тільки нема Батьківщини, Нема там, Вітчизно, тебе, Бо в ріднім краю над землею Чистіша і глибша блакить. І сонце Вітчизни моєї Яскравіше в небі горить. Я слухав пісні на чужині — Хороші думки в тих словах, Але то не крила орлині, Що є в наших рідних місцях.

Слайд 15

Незвичайна школа В. О.Сухомлинського – Школа під Голубим Небом. - Ходімо, діти, до школи, - сказав загадковим голосом учитель і попрямував у сад. - Наша школа буде тут, під голубим небом, на зеленій травичці, під гіллястою грушею. Скинемо ось тут черевички і підемо босі, як звикли ви бігати ціле літо …

Слайд 16

Давно вже немає серед нас великого Вчителя, але Школа під Голубим Небом працює і сьогодні. Справу свого наставника продовжують інші вчителі.

Слайд 17

Ювілейна монета «В.О. Сухомлинський». Присвячена 85-річчю від дня народження українського педагога, заслуженого вчителя УРСР, лауреата Державної премії УРСР Василя Олександровича Сухомлинського.

Слайд 18

Він залишив назавжди Слід після себе у світі Слід той не зможуть змести Сиві і славні століття. Г. Орел про В. О. Сухомлинського

Слайд 19

Презентацію підготував учень 9-В класу школи №2 Гой Антон 2007 Вчитель: Коваленко О.І. Вчитель - консультант: Гой А. Г.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Українська література