X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
олег олижич

Завантажити презентацію

олег олижич

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Є.Дудар. Сучасний письменник-гуморист Сміх заради життя, а не життя заради сміху.

Слайд 2

Євген Дудар народився в селі Озерна, зараз Зборівського району, Тернопільської області. В 1956—57 рр. працював завклубом у рідному селі. Залишив завідування клубом у зв'язку з виїздом на навчання. Закінчив факультет журналістики Львівського університету. Зараз мешкає в Києві.

Слайд 3

Дудар є автором понад 20 книг, а також численних публікацій у пресі. Його твори було перекладено багатьма мовами світу. Він є також і професійним артистом-виконавцем власних творів, у його творчому доробку — понад десять тисяч публічних виступів, творчих вечорів, радіо- і телезустрічей.

Слайд 4

Євген Михайлович має звання заслуженого діяча мистецтв України (1993 р.). Також він є лауреатом багатьох премій: Літературна премія ім. Остапа Вишні (1993 р.), Літературна премія ім. Микити Годованця (1997 р.), Міжнародна премія ім. Пилипа Орлика (1995 р.),Премія ім. Петра Сагайдачного (2000 р.), Премія імені І. Кошелівця. У 1990 році був нагороджений Золотою медаллю Тараса Шевченка Спілки визволення України (Австралія), за боротьбу проти тоталітарних режимів.

Слайд 5

Висловлювання Є. Дудара • «Загалом люди повинні бережливо ставитися до природи, для своїх же нащадків». • «Мені потрібно, щоб душа вільно розповсюджувалася у далеч.» • «Головне не лінитися». • «Українська земля дивовижно багата на гумор і гумористичні таланти. Але в час глобальних комунікацій вирішальне значення має те, у якій бік лобіювати і пропагувати. Часто телевізійні канали здаються каналізацією…»

Слайд 6

Висловлювання Є. Дудара • «Гумор — це мистецтво, і воно має бути не тільки етичне, але й естетичне». • «Дурість стає попереду, щоб її всі побачили, а розум стає позаду, щоб побачити всіх». • «Творчість має бути не фальшивою». • «Має бути честь, совість і гідність митця. Інакше закиданий тими грішми, в них і здохнеш, вибачте». • «Для мене немає табу, для мене підлота — скрізь підлота, я її би тиму і серед своєї братії, і серед чужої, для мене немає обмежень, я знаю, що мушу воювати проти хвороби».

Слайд 7

Джерело для написання творів гумористом. «Із чистого життя. Коли працюю на присадибній ділянці, спілкуюсь з людьми, виникає задум… Постійно ношу в кишені маленький диктофон, і якщо є цінна думка, миттєво її зафіксовую, щоб не забути. Ввечорі сідаю за стіл, засередився — і є свіженька гумореска.

Слайд 8

Дякую за увагу

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Українська література