X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Про проведення підсумкової колегії Головного управління освіти і науки облдержадміністрації та підведення підсумків роботи у 2011 році у районах та містах.

Завантажити презентацію

Про проведення підсумкової колегії Головного управління освіти і науки облдержадміністрації та підведення підсумків роботи у 2011 році у районах та містах.

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Доповідає: Бардаченко Анатолій Іванович – начальник відділу загальної середньої та професійно-технічної освіти Головного управління освіти і науки облдержадміністрації Про проведення підсумкової колегії Головного управління освіти і науки облдержадміністрації та підведення підсумків роботи у 2011 році у районах та містах.

Слайд 2

Дата: 17 лютого 2012 року Питання: Про основні підсумки стану і розвитку освіти області у 2011 році та завдання на 2012 рік, які випливають з рішення ІІІ Всеукраїнського з’їзду педагогічних працівників. Місце проведення: Зал обласного центру естетичного виховання учнівської молоді Початок: о 10:00 годині. Підсумкова колегія Головного управління освіти і науки облдержадміністрації

Слайд 3

Передбачається розглянути: Завдання, які випливають з Національної стратегії розвитку освіти в Україні на 2012 – 2021 роки, схвалені ІІІ з’їздом педагогічних працівників. Будуть заслухані доповіді: Про дошкільну та загальну середню освіту (Мирошниченко В.І.) Про професійно-технічну освіту (Власюк Г.Б.) Про виховну, кадрову роботу та роботу інтернатних закладів (Горбаньова С.В.) Про основні аспекти методичної роботи (Зелюк В.В.)

Слайд 4

На колегію будуть запрошені: ☼ за погодженням з ОДА та ОР заступники голів райдержадміністрацій, районних рад та МВК; ☼ начальники відділів (управлінь) освіти, завідуючі методичними кабінетами; ☼ голови районних, міських комітетів профспілки; ☼ керівники інтернатних та позашкільних закладів; ☼ директори загальноосвітніх навчальних закладів; ☼ керівники управління (відділів) ОДА; ☼ директори ПТНЗ; ☼ представники ЗМІ.

Слайд 5

У роботі колегії візьмуть участь керівники обласної державної адміністрації та обласної ради, які погодили її проведення. Прохання до керівників делегацій бути готовим до обговорення питань колегії.

Слайд 6

Для підготовки матеріалів колегії просимо направити до 01.02.2012 року електронною поштою наступне: Два – три позитивні приклади реалізації Національної стратегії розвитку освіти в Україні на 2012 – 2021 роки. (Обсягом до 2-х сторінок) над якими вже працюють в районах (містах). Пропозиції до проекту рішення колегії. Проблемні питання, які відділами (управліннями) освіти будуть вирішуватися у 2012 році. Ілюстративний матеріал для доповіді (фото, схеми, діаграми інше).

Слайд 7

На підсумкову колегію привести список делегації для проведення оперативної реєстрації її учасників. Про представництво учасників розширеної колегії буде повідомлено додатково листом.

Слайд 8

Рекомендується: З 6 по 14 лютого 2012 року провести підсумкові колегії відділів (управлінь) освіти. Терміни їх проведення направити в ГУОН до 01.02.2012 року. Висвітлити проведення колегії в місцевих засобах масової інформації. ПРОХАННЯ: Рішення колегій направити кураторам районів (міст) ГУОН до 01.03.2012 року.

Слайд 9

Організувати проведення в ЗНЗ батьківських зборів, конференцій шкільних рад про підсумками роботи в І семестрі 2011/2012 навчального року. Особливу увагу звернути на охорону життя та збереження здоров’я дітей.

Слайд 10

Рекомендувати керівникам ЗНЗ провести педагогічні ради, де обговорити, якщо цього не було зроблено, підсумки І семестру та завдання на ІІ семестр 2011/2012 навчальний рік. Працівникам апарату відділів (управлінь) освіти, методичним кабінетам взяти участь у роботі педагогічних рад.

Слайд 11

Підсумовуючи роботу за 2011 рік, бажано було матеріально та морально заохотити кращих керівників та педагогічних працівників.

Слайд 12

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Різне