X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
МИХАЙЛО КОЦЮБИНСЬКИЙ. «ГАРМОНІЙНИЙ ТАЛАНТ ХУДОЖНИКА І ГРОМАДЯНИНА» (С. ЄФРЕМОВ). ЖИТТЯ І ТВОРЧІСТЬ, ГУМАНІЗМ СВІТОГЛЯДУ

Завантажити презентацію

МИХАЙЛО КОЦЮБИНСЬКИЙ. «ГАРМОНІЙНИЙ ТАЛАНТ ХУДОЖНИКА І ГРОМАДЯНИНА» (С. ЄФРЕМОВ). ЖИТТЯ І ТВОРЧІСТЬ, ГУМАНІЗМ СВІТОГЛЯДУ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

МИХАЙЛО КОЦЮБИНСЬКИЙ. «ГАРМОНІЙНИЙ ТАЛАНТ ХУДОЖНИКА І ГРОМАДЯНИНА» (С. ЄФРЕМОВ). ЖИТТЯ І ТВОРЧІСТЬ, ГУМАНІЗМ СВІТОГЛЯДУ

Слайд 2

Людську любов, і радощі, й жалі, І совість, що губилась на землі,— І серце взяв, у світ поніс з собою. А. Малишко

Слайд 3

Щось сильне тягне мене до літературної праці — і літературі я відданий цілою душею. М. Коцюбинський

Слайд 4

Володимир Гнатюк, етнограф: «Квіти — це була його пристрасть і розкіш, і треба було бачити, як його очі іскрилися і гуляли з утіхи, коли переходив царинкою, засіяною сотками різних квітів.

Слайд 5

Остап Лисенко — музикознавець (син композитора М. В. Лисенка): «Досить було хоч раз побачити Михайла Коцюбинського, щоб полюбити його на все життя. Чехов писав, що все в людині повинно бути прекрасним: і обличчя, думка, і одяг».

Слайд 6

Жив у Чернігові

Слайд 7

Очолив Чернігівське товариство «Просвіта»

Слайд 8

Номади — народи, які кочують; кочівники. Полонина — безліса ділянка верхнього поясу Українських Карпат, яка використовується для пасовиська та сінокосу; галявина.

Слайд 9

Микола Стражеско, лікар: «У м’яких сердечних тонах він завжди говорив про людей. Найбільше любив говорити про Україну, про її природу, про український народ, сумував з приводу його малописьменності, але був переконаний, що незабаром усе змінеться».

Слайд 10

Панас Мирний: «Поліг великий майстер рідного слова, що в огненному горні свого творчого духу переливав його в самоцвітні кришталі і, як великий будівничий, виводив їх, свої мистецькі твори, повні великого художнього смаку, глибокої задуми й безмірно широкої любові до людей».

Слайд 11

Новели у творчості М. Коцюбинського

Слайд 12

1. Опрацювати матеріал підручника, зіставити з почутим на уроці. 2. Прочитати новелу «Intermezzo». 3. Усний роздум «…Я не агаву змалював, а своє життя» (М. Коцюбинський). 4. Індивідуальні та групові завдання: дослідити художній стиль М. Коцюбинського; підготувати повідомлення «Життєва основа новели “Intermezzo”»; вивчити напам’ять уривки з новели «Intermezzo». Домашнє завдання

Слайд 13

Презентацію створено за допомогою комп’ютерної програми ВГ «Основа» «Електронний конструктор уроку»; ТОВ «Видавнича група «Основа»», 2012 Джерела: 1. Усі уроки української літератури в 10 класі. Академічний та рівень стандарту / О. П. Ващенко, С. М. Головатюк, Г. Д. Корнух, Л. В. Манян, В. Г. Сухенко, Н. І. Счастливцева / Упоряд. О. М. Чхайло — Х. : Вид. група «Основа», 2010. — 458, [6] с. 2. Періодичні видання ВГ “Основа” “Українська мова та література в школі” 3. www.school-worlg.com.ua 4. www.abc-people.com

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Українська література