X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
І.Багряний. «Тигролови»

Завантажити презентацію

І.Багряний. «Тигролови»

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Епіграф Ми є. Були. І будем Ми! Й Вітчизна наша з нами. І.Багряний

Слайд 2

«Тигролови»

Слайд 3

Роман "Тигролови" написаний І. Багряним протягом 1943— 1944 рр. Перша назва роману - «Звіролови». В його основу покладено події, що сталися під час відбування автором заслання на Далекому Сході.

Слайд 4

Це романтичний твір з елементами пригодницького жанру. Сюжет захоплюючий і динамічний, читач постійно перебуває в емоційному напруженні. У романі розповідається про життя українців на Далекому Сході, які змушені були покинути рідну землю.

Слайд 5

протистояння сил добра (Григорій) і зла (Медвин); життя людини в гармонії з природою; кохання двох людей в суворих природних умовах; національне питання (туга за рідним краєм).

Слайд 6

Був людиною твердої вдачі; непоступливий і задиристий;. ставши спільником Дорошенка, вів неприязні дії проти Москви. після довгих допитів та катувань їх з Василем (братом) заслали у Сибір разом з родинами.

Слайд 7

ГРІГОРІЙ МНОГОГРІШНИЙ Хотів помститися своєму кривдникові, заради цього він і жив. Зістрибнувши з потяга, Григорій опиняється у Сірків, які займаються мисливством (пантовка, лови тигрів). Закохується у Наталку – дочку старого Сірка. На її очах вбиває Медвина. «Жить, відплатить або вмерти!».

Слайд 8

МАЙОР МЕДВИН Полює на людей, залякує, катує та принижує непокірних Нікому ще не вдавалося збігти від нього, але це вдалося Многогрішному. «Ті очі з кривавими росинками на віях будуть стоятиме переді мною вічно…»

Слайд 9

Слайд 10

«І скільки тієї гордості волелюбної, природної, як могутні кряжі гір! Тому в неї і Наталка така дика та горда» «Бідолашна... Горда... Дика... Наївна... І надзвичайна Наталка»

Слайд 11

Роман є дуже популярним. Він перекладений німецькою мовою та виданий в Кельні трьома накладами. Роман був екранізований українським режисером Р.Синько у 1994 році на кіностудії «Укртелефільм».

Слайд 12

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Українська література