X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Фільм"Тіні Забутих предків"

Завантажити презентацію

Фільм"Тіні Забутих предків"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

«Тіні забутих предків» Михайло Михайлович Коцюбинський (1864 -1913)

Слайд 2

Тема: Зображення життя гуцулів, їхніх звичаїв, побуту, вірувань, показ єдності людини і природи

Слайд 3

Мета: - ознайомитися з історією створення повісті, її фольклорними джерелами; - збагнути самобутність Гуцульщини й гуцулів через осмислення умов життя, праці, побуту, краси природи й духовного життя її мешканців.

Слайд 4

Епіграф: Гуцульщині «Тінями забутих предків» поставив Коцюбинський в українському письменстві віковічний пам’ятник. А. Крушельницький

Слайд 5

Гуцульщина – край первозданної краси. Міфологічна основа повісті. Умови життя, побут та заняття гуцулів. Світосприйняття й вірування мешканців Карпат. Естетичні смаки гуцулів.

Слайд 6

«… якби ви знали, яка тут велична природа, який цікавий народ гуцули, з багатою своєрідною психікою, з буйною фантазією, дивними звичаями і мовою…» (з листа М. Коцюбинського до Володимира Гнатюка)

Слайд 7

« Цей дивний співучий гірський край багато хто пробував описати, але ніхто не зробив цього з такою досконалістю, як український балетрист М. Коцюбинський » М. Богданович

Слайд 8

Слайд 9

Слайд 10

Слайд 11

Слайд 12

Слайд 13

Слайд 14

Євланова Анна 10-А

Слайд 15

Слайд 16

Слайд 17

Слайд 18

Слайд 19

Чугайстир виглядає як чоловік, але такий високий, як смерека, в білім одязі. До людини ставиться приязно, балакає з нею, гріється при ватрі, а лише бігає по лісах та поїдає лісовиці (нявки).

Слайд 20

Слайд 21

Слайд 22

Слайд 23

Слайд 24

Слайд 25

Слайд 26

Слайд 27

Слайд 28

Слайд 29

Слайд 30

Я дізнався… Мене вразило…

Слайд 31

Домашнє завдання: Скласти « інформаційне гроно» рис характеру Іванка та Марічки (дібрати цитати) Твір-роздум «Чому кохання вічна таїна»

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Українська література