X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Чарівний світ мультфільмів

Завантажити презентацію

Чарівний світ мультфільмів

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Іщенко Богдана., Безвугляк Олександра, Задорожний Антон, Ковальчук Віталій

Слайд 2

Чи завжди мультфільми вчать добру? МИ ВИРІШИЛИ: ☺ перглянути мультфільми: “Карлсон, що живе на даху”, “Білосніжка і сім гномів”, “Попелюшка , “Пригоди Чіпполіно”, “Золотий ключик”, “Дюймовочка”, «Русалонька», «Шрек». ☺ проаналізувати виховний зміст мультиків та узагальнити результат у вигляді відповіді на основне запитання: “ЧИ ЗАВЖДИ МУЛЬТИКИ ВЧАТЬ ДОБРУ?” ☺ з’ясувати, які добрі і злі герої зустрічаються в мультиках; ☺ провести анкетування з питання дослідження та узагальнити результати, зробивши відповідні висновки.

Слайд 3

ОПИТУВАННЯ ДОРОСЛИХ: Чи дивитесь ви мультфільми? Які мультфільми ви дивились в дитинстві? Як ви думаєте, чи завжди мультфільми вчить добру?

Слайд 4

Що відповіли дорослі? Вчать злу «Острів скарбів» 10% Не завжди виховують «Чиполіно» 30% Вчать добру «Попелюшка» 45% Не завжди вчать добру «Пінокіо» 15%

Слайд 5

Про що говорять нам Мульфільми? “Добрі” мультфільми “Недобрі” казки “Ніндзя - черепашки” (про гарні вчинки) “Бременські музиканти” (про дружбу) “Красуня і чудовисько” (про, справедливість) “Білосніжка та сім гномів” (про дружбу) “Лускунчик” (про чесність та щирість) “Попелюшка” (про те, що погані вчинки наказують) “Ну, постривай” (хитрість, обман) “Пінокіо” (про неслухів) “Царівна жаба” (про крадіжку речей) “Коник горбунець” (про жадність) “Карлсон” (про нахабство) “Хлопчик-мізинчик” (про те, як ображають менших) “Русалонька” (про неслухняних дітей)

Слайд 6

Опитування однолітків: Які мультфільми ти любиш дивитись? Про що говорять нам мультфільми? Чи є у тебе улюблений герой мультфільму? Хто це?

Слайд 7

Які мультфільми люблять дивитьсь наші друзі? Русалонька Білосніжка і 7 гномів Ну, постривай Бременські музиканти Острів скарбів Попелюшка Красуня і чудовисько Ніндзя-черепашки Карлсон, який живе на даху

Слайд 8

А які результати у однокласників?

Слайд 9

ВИСНОВОК і дорослі, і діти люблять дивитись мультфільми; улюблені герої:, Карлсон, Чіпполіно, Дюймовочка, Попелюшка; Русалонька; Красуня; Алладін. У мультфільмах розповідається про різне: дружбу; добрі вчинки; добрих та злих героїв; про те, чого не можна робити; не всі мультфільми лише про Добро та гарні вчинки; мультфільм впливає на світогляд дітей і вчить їх розрізняти Добро і Зло.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне