X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
богдан ігор агтонич

Завантажити презентацію

богдан ігор агтонич

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ГРУНТОВНЕ ВОЛОДІННЯ НАУКОВИМИ ЗНАННЯМИ – ОДНА З ГОЛОВНИХ УМОВ ЕФЕКТИВНОСТІ ПЕДАГОГІЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ УЧИТЕЛЬ, ЯК ФАХІВЕЦЬ ЖИВЕ ДОТИ, ПОКИ ВЧИТЬСЯ (В.О.СУХОМЛИНСЬКИЙ)

Слайд 2

Завдання: Поглибити знання про сучасний урок Вдосконалити вміння працювати в групі Вчитися спілкуватися толерантно

Слайд 3

УРОК - - це основна форма організації навчальної діяльності учня в школі. Якісна освіта вимагає якісного уроку. Який урок можна вважати якісним: класичний, нестандартний, інтерактивний, особистісно зорієнтований, проблемний?.. Головне, щоб урок досяг поставленої мети!

Слайд 4

Правила співпраці Слухати і чути; Говорити по черзі; Бути активними; Бути доброзичливими; Бути толерантними; Бути позитивними.

Слайд 5

СУЧАСНИЙ УРОК… Що таке сучасний урок? Що надає сучасності уроку? Чим сьогоднішній урок відрізняється від вчорашнього?

Слайд 6

СУЧАСНИЙ УРОК ЦЕ ТВОРЧА СПІВПРАЦЯ ВЧИТЕЛЯ Й УЧНІВ

Слайд 7

Це жива клітина навчально-виховного процесу. ЦЕ не самоціль. А лише інструмент виховання й розвитку особистості. ЦЕ система соціальна, що може існувати лише за взаємодії вчителя з учнями та учнів одне з одним. Це урок спрямований на те, щоб кожна дитина збагнула себе як самодостатню особистість. Це твір мистецтва, де педагог уміло використовує всі можливості для розвитку особистості учня, його активного розумового зростання, глибокого й осмисленого засвоєння знань, формування його моральних основ.

Слайд 8

Постулати технології сучасного уроку Перший: “Урок є відкриттям істини, пошук і осмислення її у суспільній діяльності вчителя і учня”. Другий: “Урок є частиною життя дитини”. Третій: “Дитина на уроці завжди залишається найвищою цінністю, виступаючи в ролі мети і ніколи не виступаючи у вигляді засобу”.

Слайд 9

Характеристика сучасного уроку На сучасному уроці немає місця печалі, страху і злості від безсилля, На сучасному уроці панує атмосфера інтересу, довіри і співробітництва, На сучасному уроці є місце кожній дитині, тому що сучасний урок – запорука її успіху в майбутньому!

Слайд 10

Структура сучасного інтерактивного уроку

Слайд 11

ПІДСУМОК ЗАНЯТТЯ: якщо у вас є відповіді на ці запитання, значить потрібно щось змінювати в навчальній роботі, потрібні інновації та сучасний урок Я БАЖАЮ ВАМ УСПІХІВ!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Українська література