X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Байки Л.Глібова

Завантажити презентацію

Байки Л.Глібова

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Здається, байка просто бреше, А справді ясну правду чеше, Нікого в світі не мине, Читайте, згадуйте мене

Слайд 2

Тлумачний словник. Байка —невеликий алегоричний твір повчального характеру. Алегорія —зображення людських рис і характерів за допомогою образів тварин, предметів, рослин, явищ.

Слайд 3

Слайд 4

Швець – не швець, кравець – не кравець, тримає в роті щетинку, в руках ножиці. ( Рак) Упіймав Івасик рибу, Але витягати – мука, Бо сердита і велика На гачок зловилась …… ( щука)

Слайд 5

Мов знак запитання став, Повільно озером поплив, Умить піднявся – летить у небі Ширококрилий, білий …. ( лебідь)

Слайд 6

Слайд 7

Стрибає пружина – Зелена в неї спина – З трави на стеблину, З гілки на стежину. ( Коник – стрибунець) Тисяча, тисяча трударів Роблять хату без дворів. ( Мурахи)

Слайд 8

Слайд 9

- У цього птаха задня й верхня частина спини жовто- зелена , а нижня частина грудей – біла. Він відрізняється відносно довгим, тонким дзьобом, гострими кігтиками на пальцях ніг.

Слайд 10

- Це птах середньої величини, з невеликою голівкою, короткою шиєю, дзьоб короткий з невеличким ґачечком, короткі ноги закінчуються чотирма пальцями з короткими загнутими кігтями. Ці птахи мають оперення білого, сірого, коричневого кольору.

Слайд 11

1. Тяжко тому жить, .... хто не хоче робить. 2. Згода дім будує, …. а незгода руйнує. 3. Не смійся з другого, …. щоб тобі не було того.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Українська література