X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ЯПОНІЯ ДЛЯ ТУРИСТІВ

Завантажити презентацію

ЯПОНІЯ ДЛЯ ТУРИСТІВ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ЯЯ ЯПОНІЯ

Слайд 2

Завдання уроку: Необхідно згадати: форми правління держав, політико-адміністративний устрій, історико-культурні регіони,визначення ресурсозабезпеченості. Необхідно засвоїти: соціально-економічні та культурні особливості, народонаселення та галузі спеціалізації Японії. Необхідно вміти: аналізувати сучасні політичні процеси, оцінювати ресурсозабезпеченість, визначати роль країни у сучасному Міжнародному географічному поділі праці.

Слайд 3

Державні символи Емблема імператора Прапор Японії

Слайд 4

. Японія (яп. 日本, ніппон, ніхон, «основа Сонця») — острівна держава у Східній Азії. Офіційна назва — Японська держава (яп. 日本国, ніппон-коку, ніхон-коку). Розташована на Японському архіпелазі у західній частині Тихого Океану. Складається з 47 адміністративних одиниць — префектур. Столиця — Токіо.

Слайд 5

ВІЗИТНА КАРТКА КРАЇНИ СТОЛИЦЯ - Токіо Офіційна мова – японська; Державний устрій – Конституційна монархія; Імператор – Акіхіто; Премєр - міністр – Хатояма Юкіо; Площа – 377925,99 км.кв. Населення – 127.8 млн. о ВВП – 33100 доларів США ІРЛП - високий ( 7 місце ) Валюта - єна

Слайд 6

Географічне положення

Слайд 7

Географічне положення Японський архіпелаг лежить на схід від Китаю, Кореї та Росії. Він простягається від Охотського моря з півночі до Східно-китайського моря на півдні. Площа архіпелагу складає 377,873 км². Він включає в себе понад 3000 великих і малих островів, серед яких найбільшими є острови Кюсю, Сікоку, Хонсю та Хоккайдо. Більша частина Японських островів укрита горами, серед яких багато вулканів. Найвищий з них — гора Фудзі.

Слайд 8

Мінеральні: низькокалорійне камяне вугілля, незначні запаси газу та нафти, сірка, вапняки. Водні: численні гірські річки, найбільша – Сінано, багато озер, найбільше – Товада. Лісові: ліси займають 2/3 території, але задовольняють лише 1/3 потреб країни. Земельні: переважають слабопідзолисті, торфянисті, бурі лісові грунти, червоноземи. Рекреаційні: 1) історико-культурного напрямку (храми, палаци, замки, 8 обєктів у переліку ЮНЕСКО); 2) екологічного напрямку; 3) гірськолижного напрямку (Нагано, Саппоро).

Слайд 9

Природні умови Рельєф: ¾ території островів займають гори; Середня висота гірських масивів становить 1600-1700 м; схили дуже круті. Острови розташовані в зоні землетрусів, Мають понад 200 вулканів (40- діючих). Клімат: Характерна нестабільна погода: влітку - мусони, а взимку – снігопади. Пересічні температури у Токіо :січня - +4; липня - +24. Опади – 1000мм/рік.

Слайд 10

Населення Густота – 338,8 особи на/км кв. Природний приріст – 1.8 проміле Тривалість життя: жінки-84.1 року; Чоловіки-77.5 року; Міське населення – 78% Національний склад – 99.4% - японці.

Слайд 11

ГОСПОДАРСТВО Японія — одна з найрозвиненіших індустріально-аграрних країн світу. За розміром ВВП і обсягом промислового виробництва Японія займає 4-е місце серед країн світу після США, ЄС і КНР. Вона випереджає інші азіатські держави за рівнем розвитку промисловості, основні галузі якої: чорна та кольорова металургія, силове електричне обладнання, суднобудівна та автомобільна промисловість, електронне та електрокомунікаційне обладнання, приладобудування, нафтохімічна, харчова, текстильна та легка промисловість.

Слайд 12

Сільське господарство В агропромисловому комплексі Японії зайнято майже % економічно активного населення, з них тільки 6% - у сільському, лісовому господарстві та рибальстві. АПК країни забезпечує близько 56% потреб у продовольстві (від рослинництва та тваринництва), але якщо до цього додати продукцію морських промислів ( а морепродукти — винятково важливий компонент японської національної кухні), то рівень самозабезпечення країни продовольством досягає 62%. Земель, придатних для землеробства, в Японії вкрай мало. У 2000 році оброблялось 4,8 млн. гектарів, на яких працювало З,9 млн. чоловік, зайнятих у сільському господарстві. Середні розміри фермерського господарства - трохи більше одного гектара. Виділяються три галузі спеціалізації: рисосіяння, плодоовочівництво, тваринництво. Потреби в продукції інших галузей країна забезпечує за рахунок імпорту. Довозиться 9/10 пшениці, вся кукурудза, 92% бобів і сої, 80% цукру, близько 1/3 жирів та 2/5 м'яса.  

Слайд 13

Транспорт Транспортна інфраструктура в Японії високо розвинена. Морський транспорт пов'язує країну з усіма регіонами світу. Основну частину внутрішніх перевезень вантажів і пасажирів забезпечують залізничний і автомобільний транспорт. Широко відомі швидкісні пасажирські лінії Японії. У зовнішньоторгових зв'язках країни останнім часом помітно зростає частка авіаційного транспорту. Транспортна розвязка Монорельсова дорога в Осаці Японська залізнична система надшвидкісних експресів Сінкансен

Слайд 14

Релігія Богиня Аматерасу

Слайд 15

Нара – перша імператорска столиця країни(710-784 гг.), справжній музей під відкритим небом, в якому знаходяться наибільш значимі буддистські споруди. Великий будда Пагода Хорюдзі Могила Сага но Умако(633р.)

Слайд 16

Практично всі сфери життя японців пронизані традиціями і церемоніями. Чайна церемонія, весільна церемонія, споглядання квітучих дерев, повного Місяця, любування морем та порами року, орігамі, ікебана, бонсай, парад хризантем та інші є невід’ємною частиною японського суспільства.

Слайд 17

Чайна церемонія (тяною) – одне з найвеличніших явищ японської культури. На думку японців, чайна церемонія виховує простоту, природність, охайність та привчає людей до виконання встановлених соціальних правил.

Слайд 18

Слайд 19

Орігамі – паперовий фонарик і журавлик Стали символами Японії. Вміння складати фігурки з паперу стало ознакою хорошого тону та вишуканих манер. Сакура - це не просто дерево. Це дерево символ. Символ Японії, символ краси і юності. Цвітіння сакури для японців -національне св’ято.

Слайд 20

Галерея Токіо: міст Ніхомбасі

Слайд 21

Слайд 22

Слайд 23

Слайд 24

Слайд 25

Слайд 26

Слайд 27

Слайд 28

Слайд 29

Слайд 30

Слайд 31

Слайд 32

Фудзіяма

Слайд 33

Слайд 34

Слайд 35

Слайд 36

Слайд 37

Завдання для закріплення вивченого на уроці. Японія бідна на природні ресурси, отже…………………………….. Країна має протяжність з півночі на південь майже 3,5 тис. км, отже…... Японці жартують: “ У нас землетруси бувають тричі на день: на сніданок, на обід і на вечерю”, це тому,що країна лежить на………………………………. 4. Японія морська держава, отже……………………………………………………. 5. Японія розсташована у центрі Азіатсько-Тихоокеанського регіону, отже це дає їй…………………………………………………………………………………….. 6. Японія вийшла на перше місце в світі за середньою тривалістю життя- 81,8року, отже…………………………………………………………………………… 7. Трудові ресурси країни вирізняються дуже високим рівнем кваліфікован- ності, отже…………………………………………………………………………….. 8. Рівень урбанізації країни 80%, отже………………………………………………. 9. Провідними галузями господарства Японії є:……………………………………. 10. Провідною формою зовнішніх економічних зв’язків країни є:……………… 11. Японці сповідують дві релігії одночасно………………………………………… 12.Традиції японського життя…………………………………………………………

Слайд 38

Презентація “Подорож по Японії” Робота вчительки географії Ковальчук В.В. СЗОШ № 29 М. Хмельницький

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Туризм