виготовлення макету будинку
Завантажити презентаціюПрезентація по слайдам:
Степанський будинок дітей та молоді Сарненського району, Рівненської області ТВОРЧИЙ ПРОЕКТ Керівника гуртка “Художній дизайн” Псалтири Анатолія Володимировича та учня 11 класу Плотки Павла Михайловича Виготовлення макету будинку
Виникла ідея – перенеси її на бумагу. Для того, щоб представити цю ідею іншим людям, потрібно для наочності використовувати аксонометрію, перспективу або просто виготовити макет. Макет – це об’ємне зображення об’єкту, виконане із різних матеріалів. Макетом зазвичай називають модель будівлі. Макетування дає можливість легше будувати майбутній будинок і уникати помилок при будівництві.
Етапи виготовлення макету - робота з літературою - перегляд відеофотоматеріалів - пошук інформації в мережі Internet - розробка ескізних варіантів - вибір матеріалів для виготовлення та оздоблення макету
Проектування Проводиться розробка ескізних варіантів. Залучаються надихаючі ідеї для побудови. Результатом є ескізний проект будинку, який дає уявлення про художньо-стильові рішення майбутньої будівлі, особливості планування.
Ескізний проект будинку. Загальна площа 210 м². Основні конструкції і матеріали: Фундамент – моноліт армований; Зовнішні стіни – напівбрус; Перегородки – каркаснообшивні; Перекриття – дерев’яні балки; Покрівля – металочерепиця; Утеплювач - мінеральна вата; Елементи зовнішнього оздоблення: фундамент – лицювання природним каменем стіни – дерев’яна вагонка
Дім середніх розмірів, підвал спроектований для невеликого участку. Вітальня, кухня та кімната для гостей розташовані на першому поверсі. Приватна зона другого поверху з двох спалень, кабінету та ванної, вирішена напівмансардою, що дає можливість використовувати дерев’яні конструкції даху як елементи декоративної частини інтер’єру. Облицьований природним каменем високий фундамент і високі покрівлі надають будинку образ невеличкого заміського коттеджу.
Практична частина виготовлення макету. При виготовленні макетів використовується деревина як хвойних, так і листяних порід. Крім брусків і дощок, може використовуватись фанера товщиною від 3 до 10 мм, тверда дерево-стружкова плита, з якої добре виготовляти підмакетник.
Проектування індивідуального житлового будинку неодмінно пов’язане з проектуванням інтер’єрів основних приміщень житла.
Оформлення інтер’єру – це не просто розставляння меблів, а велике мистецтво. Оскільки, основною метою дизайну є формування естетичних і функціональних якостей предметного середовища, то складання дизайн проекту грає велику роль для повноцінного життя у будинку.
При оформленні інтер’єру важливо пам’ятати, що поєднання краси і користі обов’язково має бути в гармонії. Тоді будь-який інтер’єр виглядатиме завершеним, і в ньому буде приємно проводити час.
Креслення дає лише площинне зображення предмета або групи предметів і не дозволяє повністю судити про проектуючий будинок . Тому виготовляють макети, які наочно показують замисел проектувальника і допомагають при проектуванні будинків.
Макетування дає можливість легше будувати майбутній будинок і уникати помилок при будівництві.
Макетування – є засобом, який розвиває творчу уяву, і дає можливість перетворити ідею в об’ємно-просторову композицію
В результаті здійснення творчого проекту вчителя і учня спроектовано і виготовлено макет будинку для постійного проживання трьох поколінь великої сім’ї.
Схожі презентації
Категорії