X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
творчий проект виготовлення макету будинку

Завантажити презентацію

творчий проект виготовлення макету будинку

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Степанський будинок дітей та молоді Сарненського району, Рівненської області ТВОРЧИЙ ПРОЕКТ Керівника гуртка “Художній дизайн” Псалтири Анатолія Володимировича та учня 11 класу Плотки Павла Михайловича Виготовлення макету будинку

Слайд 2

Виникла ідея – перенеси її на бумагу. Для того, щоб представити цю ідею іншим людям, потрібно для наочності використовувати аксонометрію, перспективу або просто виготовити макет. Макет – це об’ємне зображення об’єкту, виконане із різних матеріалів. Макетом зазвичай називають модель будівлі.

Слайд 3

Етапи виготовлення макету - робота з літературою - перегляд відеофотоматеріалів - пошук інформації в мережі Internet - розробка ескізних варіантів - вибір матеріалів для виготовлення та оздоблення макету

Слайд 4

Проектування Проводиться розробка ескізних варіантів. Залучаються надихаючі ідеї для побудови. Результатом є ескізний проект будинку, який дає уявлення про художньо-стильові рішення майбутньої будівлі, особливості планування.

Слайд 5

Ескізний проект будинку. Загальна площа 210 м². Основні конструкції і матеріали: Фундамент – моноліт армований; Зовнішні стіни – напівбрус; Перегородки – каркаснообшивні; Перекриття – дерев’яні балки; Покрівля – металочерепиця; Утеплювач - мінеральна вата; Елементи зовнішнього оздоблення: Фундамент - лицювання природним каменем Стіни – дерев’яна вагонка

Слайд 6

Дім середніх розмірів без підвалу спроектований для невеликого участку. Вітальня, кухня та кімната для гостей розташовані на першому поверсі. Приватна зона другого поверху з двох спалень, кабінету та ванної, вирішена напівмансардою, що дає можливість використовувати дерев’яні конструкції даху як елементи декоративної частини інтер’єру. Облицьований природним каменем високий фундамент і високі покрівлі надають будинку образ невеличкого заміського коттеджу.

Слайд 7

Практична частина виготовлення макету. При виготовленні макетів використовується деревина як хвойних, так і листяних порід. Крім брусків і дощок, може використовуватись фанера товщиною від 3 до 10 мм, тверда дерево-стружкова плита, з якої добре виготовляти підмакетник.

Слайд 8

Оздоблювальні матеріали: фарби, лаки, клеї, шпаклівки вітчизняного виробництва

Слайд 9

Інструменти

Слайд 10

Розмітка та виготовлення фасадів макету.

Слайд 11

Виготовлення фасадів

Слайд 12

Слайд 13

Слайд 14

Електротехнічні роботи

Слайд 15

Вибір забарвлення стін

Слайд 16

Слайд 17

Слайд 18

Виготовлення меблів та окремих частин макету

Слайд 19

Слайд 20

Слайд 21

Слайд 22

Слайд 23

Проектування індивідуального житлового будинку неодмінно пов’язане з проектуванням інтер’єрів основних приміщень житла.

Слайд 24

Оформлення інтер’єру – це не просто розставляння меблів, а велике мистецтво. Оскільки, основною метою дизайну є формування естетичних і функціональних якостей предметного середовища, то складання дизайн проекту грає велику роль для повноцінного життя у будинку.

Слайд 25

При оформленні інтер’єру важливо пам’ятати, що поєднання краси і користі обов’язково має бути в гармонії. Тоді будь-який інтер’єр виглядатиме завершеним, і в ньому буде приємно проводити час.

Слайд 26

Слайд 27

Кожен потребує простору для відпочинку та відновлення.

Слайд 28

Слайд 29

Кухня - особливе місце в домі, де збігаються інтереси всієї сім’ї.

Слайд 30

Слайд 31

Креслення дає лише площинне зображення предмета або групи предметів і не дозволяє повністю судити про проектуючий будинок . Тому виготовляють макети, які наочно показують задум проектувальника і допомагають при проектуванні будинків.

Слайд 32

Макетування дає можливість легше будувати майбутній будинок і уникати помилок при будівництві.

Слайд 33

Макетування – є засобом, який розвиває творчу уяву, і дає можливість перетворити ідею в об’ємно-просторову композицію.

Слайд 34

В результаті здійснення творчого проекту вчителя і учня спроектовано і виготовлено макет будинку для постійного проживання трьох поколінь великої сім’ї.

Слайд 35

Дякуємо за увагу

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Архітектура