X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Прийоми пиляння лобзиком

Завантажити презентацію

Прийоми пиляння лобзиком

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Прийоми пиляння лобзиком

Слайд 2

Деталі з товстої фанери або складної форми випилюють лобзиком. Найчастіше користуються лобзиком з сталевою рамкою, на кінцях якої є затискачі з баранцевими гайками.

Слайд 3

Пилочка лобзика - це вузька сталева смужка із зубцями на одному з ребер, спрямованими в один бік. Пилочки розрізняють за шириною полотна та насічкою зубців. Для роботи з товстою фанерою та деревиною беруть широке полотно з великими зубцями, а для тонкої фанери вузеньке полотно з дрібними зубцями.

Слайд 4

Щоб підготувати лобзик до роботи, беруть пилочку і один її кінець затискують гайкою біля ручки. Пилочку встановлюють так, щоб її зубці були спрямовані назовні від рамки і вниз. Потім стискують обидва кінці рамки в напрямку один до одного і так само затискують другий кінець пилочки. Якщо відпустити стиснуті кінці дуги, вони приймуть своє попереднє положення і натягнуть пилочку.

Слайд 5

Фанеру з нанесеним на неї малюнком кладуть на підставку, і притримують лівою рукою. У праву руку беруть лобзик і, приставивши пилочку до фанери, починають пиляти. Пиляють так, щоб пилочка рухалася точно по лінії контурів. (Відео)

Слайд 6

Працюючи лобзиком, треба додержувати таких правил: - лобзик тримати перпендикулярно до заготовки; - під час роботи сидіти прямо; - станок лобзика повинен рухатись на рівні плеча працюючого; - пиляти рівномірно, не натискаючи сильно на пилочку, щоб вона не зламалась; - через кожні 8-10 хв. робити перерву для того, щоб пилочка охолола.

Слайд 7

Практична робота - (1год.) Завдання: Випиляти лобзиком по контурах іграшкового півника.

Слайд 8

Практична робота - (25хв.) Завдання: Випиляти лобзиком по контуру малюнка.

Слайд 9

Інструкційна карта № п/п НАЗВА ОПЕРАЦІЇ ІНСТРУМЕНТИ ТА МАТЕРІАЛИ 1. Вибір заготовки. Фанера. 2. Шліфування фанери. Шліфувальний папір, фанера. 3. Нанесення малюнка на фанеру. Малюнок, копіювальний папір, олівець, лінійка. 4. Прикріплення спеціального столика - підставки до робочого стола Струбцина, лещата, столик - підставка. 5. Випилювання заготовки. Столик - підставка, лобзик, заготовка виробу, ключ для лобзика, пилочки 6. Зачищення випиляних виробів. Шліфувальний папір, напилки. 7. Самоконтроль та взаємоконтроль готового виробу.  

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Трудове навчання