X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Прийоми пиляння лобзиком

Завантажити презентацію

Прийоми пиляння лобзиком

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Прийоми пиляння лобзиком

Слайд 2

Деталі з товстої фанери або складної форми випилюють лобзиком. Найчастіше користуються лобзиком з сталевою рамкою, на кінцях якої є затискачі з баранцевими гайками.

Слайд 3

Пилочка лобзика —це вузька сталева смужка із зубцями а одному з ребер, спрямованими в один бік. Пилочки розрізняють за шириною полотна та насічкою зубців. Для роботи з товстою фанерою та деревиною беруть широке полотно з крупними зубцями, а для тонкої фанери вузеньке полотно з дрібними зубцями.

Слайд 4

Щоб підготувати лобзик до роботи, беруть пилочку і один її кінець затискують гайкою біля ручки. Пилочку встановлюють так, щоб її зубці були спрямовані на зовні від рамки і вниз. Потім стискують обидва кінці рам ки в напрямку один до одного і так само затискують другий кінець пилочки. Якщо відпустити стиснуті кінці дуги, вони приймуть своє попереднє положення і натягнуть пилочку. Отже, лобзик готовий до роботи.

Слайд 5

Фанеру з нанесеним на неї малюнком кладуть на підставку, і щоб вона не сповзала, притримують лівою рукою. У праву руку беруть лобзик і, приставивши пилочку до фанери, починають пиляти. Пиляють так, щоб пилочка рухалася точно по лінії контурів.

Слайд 6

Працюючи лобзиком, треба додержувати таких правил: 1. У процесі роботи сидіти прямо. 2. Лобзик тримати перпендикулярно до фанери. 3. Пиляти рівномірно, виконуючи рухи вверх-вниз, не натискувати сильно на пилочку, щоб вона не зламалася. 4. Через кожні 15...20 хв робити перерву. Спочатку випилюють внутрішній контур заготовки, а потім - зовнішній. Для випилювання по внутрішньому контуру у заготовці роблять отвір шилом. Вставляють у цей отвір верхній кінець пилочки, а потім закріплюють його. Випилявши внутрішні контури, відкручують верхню гайку, звільняють кінець пилочки і виймають її. Потім знову закріплюють і розпочинають випилювати зовнішні контури.

Слайд 7

Практична робота. Виготовлення підставної дощечки для випилювання лобзиком.

Слайд 8

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне