X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Зовнішнє незалежне оцінювання"

Завантажити презентацію

"Зовнішнє незалежне оцінювання"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

«Зовнішнє незалежне оцінювання»

Слайд 2

Зовнішнє незалежне оцінювання це - комплекс організаційних процедур (передусім — тестування) спрямований на визначення рівня навчальних досягнень випускників середніх навчальних закладів при їхньому вступі до вищих навчальних закладів.

Слайд 3

Які я бачу позитивні сторони ЗНО? Підвищення рівня освіти населення України та забезпечення реалізації конституційних прав громадян на рівний доступ до якісної освіти, здійснення контролю за дотриманням Державного стандарту базової і повної середньої освіти й аналізу стану системи освіти, прогнозування її розвитку.

Слайд 4

Які я бачу негативні сторони ЗНО? Результати зовнішнього незалежного оцінювання зараховуються як результати державної підсумкової атестації і як результати вступних іспитів до вищих навчальних закладів.

Слайд 5

Що необхідно зробити для того, щоб успішно скласти ЗНО? відкинути лінощі; запастися необхідною літературою, знайти свої шкільні конспекти з потрібних предметів; не боятися просити допомоги у своїх шкільних вчителів, якщо чогось не розумієш. Я впевнена—вони не відмовляться.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Тестова категорія