"Генетика і поезія" гра для учнів
Завантажити презентаціюПрезентація по слайдам:
Борисенко Ніна Сергіївна учитель біології вищої категорії, старший учитель Великобілозерської ЗОШ № 2, Запорізька обл.
Цілі уроку: ознайомити учнів із законами Г. Менделя, розкрити їх статистичний характер і цитологічні основи і розвивати вміння пов’язувати з особливостями їхньої будови; виховувати вміння логічно сприймати наукову інформацію, повагу до науки, розуміння необхідності проведення наукових досліджень та їх значення для існування людства.
Обладнання і матеріали: таблиці та слайди презентації з портретами Г. Менделя та інших видатних генетиків, таблиці з визначенням основних генетичних понять, фотографії або малюнки сортів рослин і порід тварин, виведених завдяки досягненням генетики Базові поняття і терміни: генетика, ген, алель, домінування, гомозигота, гетерозигота, генотип, фенотип, спадковість, мінливість, селекція
Грегор Мендель – моравський біолог і ботанік, засновник сучасної генетики. Відіграв значну роль у розвитку уявлень про наслідування, показав, що успадкування кориться законам, які пізніше назвали на його честь. Закони Менделя – одні із найважливіших у сучасній генетиці. Йоганн Мендель народився 20 липня 1822р. у селянській родині. Із 1856 року Мендель проводить дослідження на горосі у експериментальному монастирському садку. Іменем Менделя названо університет сільського господарства лісництва у місті Брно.
Схожі презентації
Категорії