X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Задачі для учнів про природу

Завантажити презентацію

Задачі для учнів про природу

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Це цікаво знати! Задачі про природу 3 – 4 кл.

Слайд 2

За день волосся на голові людини виростає на 0,7 мм . На яку довжину виростає волосся за 3 місяці ( 90 днів )?

Слайд 3

За своє життя людина споживає 5000 кг картоплі, це в 2 рази менше, ніж води і в 10 разів більше, ніж солі. На скільки більше кг води , ніж солі , потрібно людині?

Слайд 4

Меч-риба-чемпіон зі швидкісного плавання. В момент нападу вона набирає швидкість 100 км \ год. Акули рухаються зі швидкістю 40 км \ год. На скільки більша швидкість меч-риби? Чи наздожене меч-риба акулу через 2 години, якщо акула перебуває на відстані 60 км від меч-риби? ( вони пливуть в одному напрямку )

Слайд 5

Розмах крил велетенських метеликів “менелай” ( живуть у Південній Америці ) досягає 18 см, а розмах крил метеликів “сіра агриппіна” на 9 см більший. Який розмах крил “сіра агриппина”?

Слайд 6

Гірський козел перестрибує ущелини шириною 4 метри , а великі кенгуру стрибають у хвилини небезпеки у 3 рази далі. Яку відстань подолає за 4 стрибки великий кенгуру? Гірський козел?

Слайд 7

Їжак біжить зі швидкістю 7200 м \ год., кінь на 10800 м \ год. швидше їжака, а лисиця в 13 разів швидше, ніж їжак. На скільки швидкість лисиці більше від швидкості коня?

Слайд 8

Сова живе 60 років, а пугач на 11 років більше. Скільки років живе пугач?

Слайд 9

Страус розвиває швидкість 50 км \ год. Яку відстань він подолає за 30 хвилин?

Слайд 10

Найбільша у світі африканська жаба-голіаф. Її маса в 6 разів більше жаби-бика, яка має масу 0,5 кг. Яка маса жаби-голіафа? ( В Камеруні було спіймано жабу-голіафа масою 3,5 кг);

Слайд 11

Маса страуса 100 кг, а маса казуара на 1\5 менше. Яка маса казуара? На скільки кілограмів маса страуса більша, ніж маса казуара?

Слайд 12

У природі існує 144 види сов. Це у 8 разів менше, ніж живе на Україні. Скільки видів сов живе на Україні?

Слайд 13

Маса звичайного страуса досягає 100 кг , а страус – нанду на 55 кг легший. Яка маса страуса – нанду?

Слайд 14

Поштові голуби в тиху погоду летять із швидкістю 70 км\год. , а з попутним вітром- на 50 км\год. більше., а при зустрічному вітрі на 50 км\год., менше, ніж у тиху погоду. Яка швидкість поштових голубів з попутним вітром та проти вітру? У скільки разів швидкість з попутним вітром більша від швидкісті проти вітру?

Слайд 15

18 видів сов живуть на Україні, це на 4 види більше, ніж видів гусей на Землі. Скільки видів гусей на Землі?

Слайд 16

Доросла людина за життя з`їдає 4000 кг риби, це у 8 разів більше, ніж треба солі. На скільки кг менше солі, ніж риби з'їсть за життя людина?

Слайд 17

Страус – нанду має висоту 1,5 м , а страус – ему – на 1\4 вищий. Якій ріст страусу - ему ?

Слайд 18

Маса кита фінвала досягає 50 тон , а маса великого голубого кита в 2 рази більша. Яка маса 3 голубих китів?

Слайд 19

На території України відомо близько 10 тис. видів грибів, але збирають тільки 10 видів грибів . У скільки разів більше відомо видів грибів, ніж збирають ? На скільки більше?

Слайд 20

За своє життя людина споживає 3000 кг м'яса, хліба на 4000 кг більше, ніж м'яса , а жирів – 1\3 від м'яса. На скільки кг більше хліба , ніж жирів потрібно людині?

Слайд 21

Найвищий водоспад Анхель ( у Венесуелі ) має висоту 1054 м, це на 188 м більше, ніж висота водоспаду Бельбек ( у Норвегії ) і на 444 м більше водоспаду Утігард (в Норвегії ). На скільки метрів водоспад Бельбек вищий, ніж водоспад Утігард?

Слайд 22

Найвища вершина Гімалайських гір Джомолунгма має висоту 8848 м, а найвища вершина Альп-Монблан на 5031 м нижче, ніж Джомолунгма і на 2153 м нижча, ніж вершина Аконкагуа . На скільки метрів Джомолунгма вища від Аконкагуа?

Слайд 23

Довжина верхніх вій у людини сягає 12 мм, а нижніх - 2\3 довжини верхніх вій. На скільки мм верхні вії людини довші за нижні?

Слайд 24

На голові білявої людини буває до 150 тис. волосин, у чорнявих - 2\3 того , що у білявих , а в рудих - 9\10 того, що в чорнявих . На скільки менше волосся на голові рудих людей , ніж білявих?

Слайд 25

Квіткових рослин налічується 250 тис. видів, що в 2 рази менше , ніж науці відомо видів рослин. Скільки видів рослин відомо науці?

Слайд 26

Укладач: І.С.Бусел – учитель початкових класів , вчитель вищої категорії. Рецензенти: Л.Д.Жучок– заступник директора по навчально – виховній роботі, вчитель вищої категорії,учитель-методист. . Л.В.Хромихіна, учитель географії, учитель вищої категорії. Матеріал посібника стане у нагоді вчителям практикам, вихователям і батькам, усім тим, хто намагається розвинути математичні здібності дітей. Завдання носять пошуковий характер. Учні не тільки будуть вирішувати задачі, а й познайомляться з фактами із життя рослин та тварин, життя людини. Даний матеріал можна використовувати протягом усього навчального року на уроках математики, природознавства, української мови , в позакласній роботі, а також при проведенні нестандартних уроків. БАЖАЄИО УСПІХІВ!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Тестова категорія