X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Постійне влаштування

Завантажити презентацію

Постійне влаштування

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Що таке постійне влаштування? Постійне влаштування – це все, що стосується знайдення та підтримки родини на все життя.

Слайд 2

Що таке постійне влаштування? Агенції опіки та піклування про дітей у партнерстві із широкою спільнотою несуть моральну та професійну відповідальність за зміцнення, підтримку та визначення постійної родини для кожної дитини та молодої людини.

Слайд 3

Що таке постійне влаштування? Постійна родина повинна забезпечувати фізичну, юридичну та психоемоційну безпеку та стабільність в контексті родинних стосунків, а також надавати можливість налагоджувати стосунки із багатьма людьми, небайдужими до долі дитини.

Слайд 4

Що таке постійне влаштування? Постійність досягається в контексті сімейних зв'язків, які забезпечують безпечну, стабільну та віддану родину (батьків), їх беззастережну любов, підтримку впродовж усього життя та правовий статус члена родини.

Слайд 5

Основоположний принцип Визнавати, що кожна молода людина має право на постійні сімейні зв'язки, демонструвати зобов'язання держави досягти цієї мети, та залучати різноманітні системи та широку громадськість до діяльності з пошуку та підтримки таких зв'язків.

Слайд 6

Які є варіанти постійних зв'язків? Збереження родини Возз'єднання з батьками (одним із батьків) Пошук родини/влаштування до родичів Усиновлення Постійні зв'язки з важливою людиною – формальні чи неформальні Стосунки наставництва

Слайд 7

Наслідки виходу із системи (з причини вікових обмежень) без постійної родини Економіка Молодь, яка покидає систему прийомної опіки, має середній заробіток менший рівня бідності. Молодь, яка покидає систему прийомної опіки, повільніше зарекомендовує себе на ринку праці, ніж інша молодь. 50 відсотків відчувають надзвичайно великі фінансові труднощі.

Слайд 8

Наслідки виходу із системи (з причини вікових обмежень) без постійної родини Житло 12-30 відсотків страждають від безпритульності Освіта 40-63 відсотків мають незакінчену середню освіту Злочинність 31-42 відсотків арештовують 18-26 відсотків ув'язнюють Рання вагітність 40-60 відсотків дівчат вагітніють в перші 12-18 місяців після виходу із системи прийомної опіки.

Слайд 9

Наслідки виходу із системи (з причини вікових обмежень) без постійної родини Непомірні страждання Самітність/ відчуженість Безнадійність

Слайд 10

Що таке постійне влаштування? Постійне влаштування – це те, що стосується знайдення та підтримки родини на все життя, щоб діти мали можливість максимально розвинути свій потенціал. Постійне влаштування несе користь не лише дітям, але й суспільству.

Слайд 11

Ресурси, використані у цій презентації Adopt Us Kids Summit: Permanency for All Children and Youth, Washington, DC, August 29-30, 2005. Самміт з усиновлення дітей: Постійне влаштування для всіх дітей та молоді, Вашингтон, округ Колумбія, 29-30 серпня 2005 р. National Resource Center for Foster Care and Permanency Planning at the Hunter College School of Social Work, New York Національний ресурсний центр планування прийомної опіки та постійного влаштування при Коледжі Хантера, Школа соціальної роботи, Нью-Йорк

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Соціологія