X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Життя

Завантажити презентацію

Життя

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Життя Я, вчитель світової літератури Дячук Любов Олексіївна Драбово-Пристанційної ЗОШ І-ІІІ ступенів пропоную поміркувати про таку важливу моральну категорію, як життя

Слайд 2

Що ж таке життя? Життя — з точки зору природознавства — це динамічний стан організму, який полягає в неперервності процесів обміну матерією та енергією із зовнішнім середовищем.

Слайд 3

Чи вічне життя? Найстаріша жителька планети Найстаріша рослина планети

Слайд 4

Тривалість життя З рослин найбільша тривалість життя в остистої сосни та баобаба – 4-5 тис. років Серед тварин найбільша тривалість життя у черепах – більше 150 років Твоє життя – це подорож земна...

Слайд 5

Життя людини Тривалість життя людини визначається такими умовами: Біологічними; Спадковими; Соціальними (побут, праця, відпочинок, харчування). Середня тривалість життя в країнах Европи 74 роки, Пів. Америці 75 років, Латинській Америці 67, Азії - 59, Африці 52 роки.

Слайд 6

Універсальна релігійна модель життя Життя — чудова властивість матерії, що дається і відбирається Богом. Розрізняють кінцеве (у часі) життя тіла і нескінченне життя душі. Живий організм — це такий, в тілі якого існує душа. Життя душі мінливе. Живий організм вмирає разом із своїм тілом. Вчинки, що здійснюються живим організмом протягом життя, впливають на подальшу долю душі. Створити життя — означає створити тіло і вдихнути в нього душу. Тіло здатне активно змінювати природу навколо себе і вмирає в кінці свого життя. Душа здатна мислити і відчувати. Після смерті організму вона перевтілюється і продовжує існувати в якійсь іншій формі, продовжує відчувати і мислити. Реальне життя живого організму — це лише ланка деякого всесвітнього процесу існування.

Слайд 7

Життя людини – це найвища цінність Хто не цінує життя, той негідний його. - Л. да Вінчі

Слайд 8

Говорять мудреці Довге життя не завжди краще життя. - Д. Еліот Часто для того, щоб жити, треба більше мужності, чим щоб померти. - В. Альфієрі Ми ніколи не живемо, ми лише сподіваємося, що житимемо. - Вольтер Кількість років ще не свідчить про довжину життя. Життя людини вимірюється тим, що вона в ньому зробила і відчула. – С. Смайлс Боги влаштували так, що всякий може відняти у нас життя, але ніхто не в змозі позбавити нас від смерті. - Сенека Ми живемо не для того, щоб їсти, а їмо для того, щоб жити. - Сократ Життя - це мить. Її не можна прожити спочатку на чернетці, а потім переписати на чистовик. - А. Чехов У людського життя немає ціни, але ми завжди поступаємо так, немов існує щось ще цінніше. - А. де Сент-Екзюпері

Слайд 9

Окрема думка Життя це не завжди все прекрасно. Життя це постійні емоції,страх,гнів,надія,любов. Все тісно переплітається. Життя жорстока річь. Це велика праця. Але це справжність,справжність, а не імітування. І кожен вибирає: бути людиною з великої літери чи твариною як зазначено в книжці по біології, життя чи існування...

Слайд 10

Прикольне життя! Подивлюсь на свого кота та й думаю: напевно, йому прикольно живеться: їсть, спить, грається. Усі його люблять, ласкають, спинку чухають. Не думає про гроші, роботу, кохання, що його взагалі робити і куди бігти. А тільки лежить і мріє, щоб йому животика погладили. Але я б, напевно, так не змогла жити, набридла б одноманітність! А ви б хотіли такого життя, як у цього пухнастика???

Слайд 11

Життя – це свято буття

Слайд 12

Життя – це любов Ви можете вірити в неї, або думати, що її немає. Возвеличувати її або втоптувати у грязюку. Шукати її усе життя, але так і не знайти. Заслонятися від неї, та якось, зустрінувшись з нею, безсильно опустите руки. І піднімите очі. Кажуть, що вона народжується в серці. Взагалі...багато чого кажуть, але слова проходять крізь, не торкаючись її. Вона не вище і не нижче слів – вона їх опріч. Вона була до народження світу і буде після, але входить у цей світ тільки через серце. Чуєте? Стукає.

Слайд 13

Життя починається з любові

Слайд 14

Любов – окраса життя Коли любов поманить, ідіть за нею. Хоча її шляхи важкі і круті. І коли її крила обнімуть вас, – не чиніть опір їй, хоча меч, захований в крилах, може поранити вас. І коли вона промовляє до вас – вірте їй, хоча її голос може зруйнувати ваші мрії, як північний вітер перетворює на пустелю сади.

Слайд 15

Життя – це релігія Діти пишуть Богу: Здрастуй, Господи! Як у Тебе справи? Як живеш? Як здоров’я? Євген, 2 кл. Синє небо, Господи, це коли у Тебе добрий настрій? Надійка, 3 кл. Я зрозумів, що Ти найголовніший на Землі, хоча й живеш на небі. А Тебе не переоберуть? Сеня, 1 кл. Я Тебе, звичайно, люблю, але маму й тата більше. Це нічого? Зоя, 3 кл.

Слайд 16

Життя - це Чудо

Слайд 17

Ось воно життя! Пам’ятай завжди – життя продовжується…. Воно прекрасне!

Слайд 18

Життя прекрасне

Слайд 19

Життя короткочасне, як зорепад. Дуже часто ідеш невпопад, Ритм земний не зумівши відчути, Важко й самотньо нам бути! Та заклик Господа хай буде із тобою: Живи в гармонії з Природою й собою.

Слайд 20

Все в ваших руках. Насамперед, ваше життя

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне