X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ТМ Голд Дроп новинки в продажі 2010 року

Завантажити презентацію

ТМ Голд Дроп новинки в продажі 2010 року

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ТМ Голд Дроп новинки в продажі 2010 року

Слайд 2

Dix professional – молочко для видалення забруднень у ванній кімнаті 500 мл Завдяки відповідно підібраним компонентам крем чудово видаляє мильний осад та вапнякові відкладення, а також інші забруднення у ванній кімнаті. Сучасна формула робить засіб простим у  використанні, завдяки чому Ваша ванна завжди буде сяяти чистотою. Розфасовується у зручну пляшку місткістю 500 мл.   К-сть в ящику 12 шт.

Слайд 3

Dix professional – молочко для видалення забруднень на кухні 500 мл К-сть в ящику 12 шт. Завдяки відповідно підібраним компонентам чудово видаляє будь-які, навіть найстійкіші забруднення та жир. Сучасна формула робить засіб простим у  використанні, завдяки чому Ваша кухня завжди буде сяяти чистотою. Доступний в зручній упаковці місткістю 500 мл.

Слайд 4

Floor - засіб для автоматичного чищення килимів 500 мл К-сть в ящику 12 шт. Сучасний засіб для автоматичного чищення килимів, килимових поверхонь, мебельної та автомобільної оббивки із запахом Spring Fresh. Завдяки активній піні чудово видаляє плями і запобігає їх повторному забрудненню. Активні компоненти, які входять до складу засобу та мало піняться, дозволяють використовувати засіб в миючих порохотягах. Пропонується в пляшці об'ємом 500мл.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне