X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Новинки комп’ютерноїтехніки

Завантажити презентацію

Новинки комп’ютерноїтехніки

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Новинки комп’ютерної техніки

Слайд 2

Компанія Fujitsu Компанія Fujitsu представила нову систему передачі даних оптичним кабелем, здатну передавати інформацію на швидкості 40 Гбіт/сек. Технологія спирається на нову структуру, енергоспоживання якої вдвічі нижче, ніж у наявних комерційних розробок, що передають усього 10 гігабіт інформації за секунду. За рахунок цього вдалося відмовитися від дорогих теромоелектрчних контролерів, що захищають від перегріву. Fujitsu сподівається, що новий лазер дасть змогу компаніям перейти з 10-гігабітних сітьових каналів на 40-гігабітні без необхідності встановлення потужних енергетичних блоків та систем тепловідведення. Лазерний промінь побудований на базі арсениду алюмінію, галію та індія з напівізолюючою структурою оптичного хвилеводу і здатний генерувати хвилю задовжки 1,3 нанометра, за рахунок чого і досягається швидкість інформаційного обміну у 40 Гбіт/с, повідомляє УКРІНФОРМ з посиланням на oszone.net.

Слайд 3

Тришарові диски Blu-ray Японська компанія Panasonic анонсувала нові тришарові диски Blu-ray, що підтримують перезапис. У компанії кажуть, що новинки використовують фірмову технологію Panasonic, що дозволяє розмістити на одному шарі до 33 гігабайт даних, тобто на диску можна зберігати майже 100 гігабайт даних, повідомляє УКРІНФОРМ із посланням на CyberSecurity. Згідно з заявою компанії, нові диски серії LM-BE100J BDXL використовують матеріали, аналогічні до тих, що застосовуються в CD- і DVD-RW. Проте нові диски за своєю структурою є однобічними і всі три шари розташовані один під одним. Водночас, в компанії кажуть, що користувачам, які купують нові накопичувачі, слід переконатися в тому, що їх дисковод Blu-ray сумісний з форматом BLU-RAY-RW, оскільки не всі дисководи підтримують даний формат .

Слайд 4

Оптичний диск ємністю1Т6 Компанія TDK розробила оптичний диск, який здатний зберігати до 1 Тб даних, повідомляє УКРІНФОРМ із посиланням на geek.com. Носій налічує 16 шарів пам'яті на кожній стороні. Місткість одного шару складає 32 Гб, що в сумі і дає 1 Тб. Для порівняння: сучасні диски Blu-ray можуть мати максимум чотири шари і зберігати 128 Гб інформації, але диск від TDK майже втричі товще звичайних Blu-ray-носіїв. На думку компанії, в перспективі терабайтні оптичні диски могли б застосовуватися в масивах резервного зберігання даних та домашніх медіацентрах.

Слайд 5

Мережева магістраль на 100 гбіт Спеціалісти з Університету штату Індіана (США) запустили WAN-мережу (Wide Area Network) на базі комерційного обладнання, забезпечивши швидкість обміну даними на опорній магістралі у 100 Гбіт/сек. WAN розташована в Німеччині між містами Дрезден і Фрайбург, довжина магістралі - 60 км, повідомляє УКРІНФОРМ із посиланням на CyberSecurity. Керівник проекту Стівен Сіммс розповів, що під час тесту вдалося досягти швидкості 21,9 гігабайта за секунду, що становить 87% від теоретично можливого максимуму. Налагоджена WAN щохвилини може передавати обсяг даних, еквівалентний 285 DVD-дискам.

Слайд 6

Транзистор Intel Як вважає Intel, нова технологія дозволить розмістити на чіпі в 25 разів більше транзисторів, ніж у сьогоднішньому Pentium 4. Кремнієвий транзистор зможе перемикатися 1500 млрд. разів за секунду, що на сьогодні є рекордом в індустрії. Нові транзистори зможуть не тільки швидше працювати, але й споживатимуть менше енергії. Їх виробництво здійснюється за допомогою стандартних технологій і матеріалів, що використовується в сьогоднішніх мікропроцесорах і чіпах пам’яті. Технологія ще дуже “сира”, тож промислове виробництво процесорів на базі нових транзисторів планується не раніше 2007 року. Кажуть, що це будуть чіпи з частотою 20ГГц, які містять близько мільярда транзисторів. Для порівняння, нинішній Pentium 4 містить лише 42 мільйони транзисторів. Зрозуміло, Intel зробила лише ще один крок у еволюції транзисторів, а інші виробники чіпів не стоять осторонь: вони розробляють свої варіанти. Аналітики вважають, що незабаром ІВМ повинна представити свій власний надщвидкий транзистор. Компанія збирається досягнути збільшення швидкості чіпів на 35% завдяки новій технології обробки кремнію.

Слайд 7

Seagate- диски серії U Компанія Seagate оголосила про початок постачання дискового накопичувача родини U Series ємністю 80 ГБ (по 40 ГБ на пластину) з рекордно високою щільністю запису – 32,6 Гб на кв. дюйм. Новий накопичувач є вже шостим поколінням родини U Series, найпопулярнішої за всю історію галузі. Вінчестери призначені для економічних ПК і пристроїв побутової електроніки, таких, як відеозаписуючі пристрої, ігрові консолі, цифрові аудіоплеєри тощо.

Слайд 8

Ноутбук що управляється поглядом Китайська компанія Lenovo розробила ноутбук, який управляється поглядом. Прототип цієї моделі був показаний на виставці високих технологій CeBIT-2011 в Ганновері. Завдяки шведської технології Tobii, що відстежує рухи очей, власники ноутбуку можуть за допомогою погляду управляти курсором, збільшувати фотографії, перемикатися між відкритими вікнами або настроювати яскравість дисплея. Ноутбук направляє в очі користувача інфрачервоне світло, а приховані в корпусі лептопа камери розпізнають їх відображення на сітківці. Систему відстеження погляду потрібно спеціально налаштовувати для кожного користувача, при цьому неважливо, чи носить він окуляри. Як повідомляється, технологія ще не отримала широкого застосування, однак вже давно використовується серед людей з обмеженими можливостями. Лептоп Lenovo через вбудовані камери вдвічі товстіший за середній лептоп. Tobii протягом найближчих декількох років сподівається удосконалити свою технологію, а також зробити її компоненти більш компактними і доступними за ціною

Слайд 9

Карти пам’яті обсягом до 2 Терабайт Компанії SanDisk, Nikon і Sony запропонували новий стандарт карт пам'яті, їх обсяг зможе перевищити два терабайти (2048 гігабайт). Про це повідомляється в офіційному прес-релізі. Специфікації стандарту запропоновані на затвердження організації CompactFlash Association. Передбачається, що максимальна швидкість передачі даних у нових карт пам'яті складе 500 мегабайт за секунду. Нинішня редакція стандарту CompactFlash 6.0 забезпечує максимальну швидкість передачі в 167 мегабайт за секунду. Новий стандарт буде заснований на шині PCI Express. Саме завдяки переходу на новий тип шини розробники і планують забезпечити більш високу швидкість передачі даних. На даний момент стандарт CompactFlash передбачає використання більш повільного інтерфейсу PATA для підключення до комп'ютера. За допомогою нових карт пам'яті власники цифрових фотоапаратів зможуть робити більшу кількість знімків у форматі RAW за меншу кількість часу. Також нові карти пам'яті зможуть використовуватися у відеокамерах для збільшення тривалості записів стандарту високої чіткості.

Слайд 10

Флеш- карти нового типу Група південнокорейських вчених розробила абсолютно нову напівпровідникову пам'ять, здатну працювати у тисячу разів швидше від звичайних запам'ятовуючих пристроїв у USB-флеш-накопичувачах, споживаючи при цьому меншу кількість енергії, повідомляє УКРІНФОРМ з посиланням на міжнародне радіо Республіки Корея. Коли новий пристрій з'явиться на ринку, потрібно буде менше секунди на те, щоб переписати фільм обсягом один гігабайт з комп'ютера на наш флеш-накопичувач, заявив "батько" нового пристрою професор Лі Сан Ук, який працює на фізичному факультеті університету Конгук. Наш пристрій, зазначив він, працює на основі транзистора з вуглецевих нанотрубок. Про свою новаторську розробку професор Лі Сан Ук поінформував світову наукову громадськість через журнал Nature Communication, який в останньому номері опублікував результати його досліджень.

Слайд 11

Найменша відеокамера Співробітники німецького інституту Фраунхофера (Fraunhofer Institute) створили найменшу відеокамеру у світі. Вона являє собою куб, довжина сторони якого становить один міліметр. Усього квадратна матриця має 250 пікселів по горизонталі й вертикалі. Таким чином, її дозвільна здатність становить близько 0,06 мегапікселя. Для порівняння, дозвільна здатність камери в бюджетних мобільних телефонах становить приблизно 0,3 мегапікселя. У топових моделях цей показник перевищує 8 мегапікселів. Новинка була розроблена спільно із японською компанією Awaiba. Передбачається, що вона використовуватиметься в медичній техніці. Згідно із заявою розробників, її вартість буде настільки низькою, що камеру можна буде викидати після використання. Також творці нової відеокамери розраховують, що вона буде застосовуватися в споживчій електроніці та автомобілебудуванні. Очікується, що масове виробництво "міліметрових" камер налагодять у 2012 році, повідомляє УКРІНФОРМ із посиланням на РС Mag.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика