X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Новинки комп'ютерної техніки

Завантажити презентацію

Новинки комп'ютерної техніки

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Як вважає Intel, нова технологія дозволить розмістити на чіпі в 25 разів більше транзисторів, ніж у сьогоднішньому Pentium 4. Кремнієвий транзистор зможе перемикатися 1500 млрд. разів за секунду, що на сьогодні є рекордом в індустрії. Нові транзистори зможуть не тільки швидше працювати, але й споживатимуть менше енергії. Їх виробництво здійснюється за допомогою стандартних технологій і матеріалів, що використовується в сьогоднішніх мікропроцесорах і чіпах пам’яті.

Слайд 3

Технологія ще дуже “сира”, тож промислове виробництво процесорів на базі нових транзисторів планується не раніше 2007 року. Кажуть, що це будуть чіпи з частотою 20ГГц, які містять близько мільярда транзисторів. Для порівняння, нинішній Pentium 4 містить лише 42 мільйони транзисторів. Зрозуміло, Intel зробила лише ще один крок у еволюції транзисторів, а інші виробники чіпів не стоять осторонь: вони розробляють свої варіанти. Аналітики вважають, що незабаром ІВМ повинна представити свій власний надщвидкий транзистор. Компанія збирається досягнути збільшення швидкості чіпів на 35% завдяки новій технології обробки кремнію.

Слайд 4

Ще однією цікавою рисою Windows XP, вихід якої запланований на 25 жовтня цього року, стане поліпшена підтримка телефонії через Інтернет. До останнього часу ця послуга була не дуже популярна у звичайних користувачів, але фахівці передбачають її популяризацію в найближчі роки, значне поліпшення якості зв’язку і появу величезної кількості нових можливостей. Завдяки системі Passport можна буде користуватися своїм “телефоном” із будь-якого місця, де є комп’ютер, а система зможе автоматично визначати місцеположення абонента і, наприклад, перемикати дзвінки на мобільний телефон або звичайний апарат.

Слайд 5

Деякі аналітики вважають, що телефонні компанії стануть наступною метою Microsoft, а враховуючи взятий цією компанією курс на Digital Home, де навіть консоль слугуватиме засобом для виходу в Інтернет і е-шопінгу, можна не сумніватися, що MS постарається проникнути в усі сфери домашнього господарства.

Слайд 6

Компанія Seagate оголосила про початок постачання дискового накопичувача родини U Series ємністю 80 ГБ (по 40 ГБ на пластину) з рекордно високою щільністю запису – 32,6 Гб на кв. дюйм. Новий накопичувач є вже шостим поколінням родини U Series, найпопулярнішої за всю історію галузі. Вінчестери призначені для економічних ПК і пристроїв побутової електроніки, таких, як відеозаписуючі пристрої, ігрові консолі, цифрові аудіоплеєри тощо.

Слайд 7

Fujitsu анонсувала початок продажу нового ноутбука Life Book S Series. Важачи близько 1,8 кілограма, ця модель має вражаючі характеристики. Так, за 2809 доларів покупець отримає екран діагоналлю 21,1”, зовнішній UBS-дисковод, вбудований мережний і модельний контролер, 30ГБ на жорсткому диску, 256 МБ пам’яті та комбінацію DVD/CD-RW. Заплативши на 500 доларів менше, можна позбутися зайвих 10 ГБ місця на диску, половини пам’яті й можливості перезаписувати CD. Можлива купівля в кредит й інші цікаві варіанти, детальніше про які можна прочитати на сайті компанії (http://www.fujitsupc.com/www/products notebooks.shtm/?products/notebooks/ series). Але основне зацікавлення цим ноутбуком викликає, звичайно, не його конфігурація, а вбудована система, що дозволяє на ходу відключати накопичувачі, змінюючи конфігурацію системи. І це у супермініатюрній моделі! І, звичайно, спеціально розроблений для цієї моделі перезаписуючий накопичувач DVD/CD-RW.

Слайд 8

Слайд 9

Apple Computer після річної перерви вирішила переможно повернутися на ринок із продуктом, який знаходиться поза конкуренцією по параметру ціна/виробництво. ІМаc, нагадуючи перші моделі Macintosh поєднанням типу “все в одному”, одночасно своїм дизайном символізує компанію “Думай по-новому” (Think Different), яку проводить Apple. В напівпрозорий біло-синій корпус вмонтовані монітор і системний блок з процесором 750 Power PC 233 MHz, 32 МВ оперативної пам’яті, 512 КВ вторинної кеш-памяті, жорстким диском ємкістю 4 GB, модемом, адаптером і приводом CD-ROM. В іМас вперше серед комп’ютерів Apple в повній мірі задіяний інтерфейс USB, через який підключається навіть мишка і клавіатура. Наявність USB дозволяє власником іМас використовувати ту ж стандартну недорогу периферію, яку широко використовують з ПК на базі чіпів Intel. Початок продажу іМас планують на літній період – сезон закупок для нового навчального року.

Слайд 10

Слайд 11

Компанія “ДКТ” анонсувала нові товари Toshiba – ноутбуки Satellite 4080XCDT і Satellite 4030CDT. Обидва ПК-блокнота комплектуються двома Туре ІІ або одним Руре ІІІ слотом РС Card, інтерфейсом USB і прискореним інфрачервоним портом Fast Ifrared. Для швидкого підключення до принтерів, моніторів і клавіатурам обидва Satellite сумісні з порт-реплікаторами Satellite Port Replicator компанії Toshiba і існуючим порт-реплікатором NoteDock III (необхідний адаптер). Маса ноутбуків – біля 3 кілограмів, розміри 30,4 см х 23,9 см х 5,4 см. Toshiba спростила і прискорила вибір і загрузку програмного забезпечення. Нові моделі Satellite поставляються з компакт-диском Toshiba із програмою-конфігуратором Configuration Builder, яка дозволяє створити образ системи менше ніж за 1 год.

Слайд 12

Слайд 13

Кишенькові комп’ютери є повноцінними комп’ютерами і мають набагато більшу потужність і універсальність, ніж електронні записнички. Вони мають ті ж самі можливості, що й комп’ютери класу “notebook”, але менші за розміром і мають більшу тривалість автономної роботи. Кишеньковий комп’ютер PALM m 100 – це невеликий пристрій з розмірами 11,84 х 7,92 х 1,83 см і вагою 125 г. екран прикривається відкидною кришкою. Операційна система – PALM OS 3.5, процесор Motorola Dragonball 16 МГц, 2 Мбайти ОЗУ, послідовний та інфрачервоний порти, 2 батарейки ААА (2 місяці роботи). Можливий прямий експорт даних в Microsoft Word i Excel. Інформація вводиться спеціальним пером – стилусом. Для введення букв і цифр можна або писати за допомогою спеціальних символів “Графіті” у відповідній області, або викликати на екран екранну клавіатуру. Серед прикладних програм: адресна книга, редактори текстів, щоденник, програма обліку фінансів, словник, таймер з підсвічуванням, “читалка” текстів Isilo (зручно користуватись як шпаргалкою на екзамені), а також багато ігрових програм.

Слайд 14

Компанія AMD випустила перші ПК з процесором Athlon. Ці комп’ютери швидше ПК lompag з процесором Pentium ІІІ 600 МГц на 14%. Виробники ПК планують використати Athlon в ПК дому та офісу. Їхня конфігурація буде близькою до комп’ютерів з процесорами Pentium ІІІ. ПК на базі Athlon 600 МГц буде на $ 100-200 дешевшим порівняно з аналогічною конфігурацією ПК з РІІІ – 600. За інформацією АМD цей процесор може виконувати за один такт відразу шість команд, у той час як Pentium ІІІ – тільки три. Athlon має кеш-пам’ять першого рівня обсягом 128 Кб, що в чотири рази більше ніж у РІІІ. Частота системної шини Athlon складає 200 МГц, що в два рази вище ніж у РІІІ.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика