X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Створення позитивного іміджу школи – неодмінна умова становлення і розвитку сучасного закладу.Підсумки роботи педагогічного колективу у 2011/2012 навчальному році та завдання на новий 2012/2013 навчальний рік. Впровадження нового державного стандарту

Завантажити презентацію

Створення позитивного іміджу школи – неодмінна умова становлення і розвитку сучасного закладу.Підсумки роботи педагогічного колективу у 2011/2012 навчальному році та завдання на новий 2012/2013 навчальний рік. Впровадження нового державного стандарту

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Створення позитивного іміджу школи – неодмінна умова становлення і розвитку сучасного закладу. Підсумки роботи педагогічного колективу у 2011/2012 навчальному році та завдання на новий 2012/2013 навчальний рік. Впровадження нового державного стандарту початкової освіти. 31 серпня 2012 р.

Слайд 2

Де навчаємо? Кого навчаємо? Хто навчає? Як навчаємо і виховуємо? Як керуємо?

Слайд 3

Працевлаштування учнів 9 класу: Із 24 учнів продовжили навчання 22 учня, з них: в 10-му класі - 15 учнів, в технікумах та коледжах - 2 учня, в ПТНЗ - 5 учнів.

Слайд 4

Працевлаштування випускників 11 класу: Із 31 учня: вступили до ВУЗів – 9 учнів, до технікумів та коледжів - 7 учнів, до ПТНЗ - 7 учнів 74% від кількості випускників продовжили навчання в навчальних закладах для здобуття професії завдяки профорієнтації

Слайд 5

Українська мова (початкові класи)

Слайд 6

Російська мова (початкові класи)

Слайд 7

Техніка читання

Слайд 8

Математика початкова школа

Слайд 9

Моніторинг рівня навчальних досягнень учнів 5-8-х класів:

Слайд 10

Середній бал учнів 5-8-х класів за підсумками 2011-2012 н.р. 7,3 6,7 5,6 6,2 7,5 5,9

Слайд 11

Моніторинг рівня навчальних досягнень учнів 10-го класу: 17% 9% 19% 55%

Слайд 12

Слайд 13

Проблема школи: „Вдосконалення навчально-виховного процесу на основі реалізації компетентнісного підходу”

Слайд 14

Завдання: підвищення результативності навчально-виховного процесу; підвищення професійної майстерності та розвиток творчості членів колективу; збереження контингенту учнів у класах; задоволення потреб талановитої та обдарованої молоді; здійснення диференційованого підходу до вибору форм і засобів навчання; підвищення якості освітньої підготовки учнів школи відповідно до державних стандартів, розвиток учнівської компетентності.

Слайд 15

Мета основної діяльності на 2012-2013 н.р.: створення оптимальних психолого–педагогічних умов для реалізації індивідуального розвитку особистості школяра.

Слайд 16

1. Формування багатомірного освітнього простору для дітей віком від 6 до 17 років, орієнтованого на індивідуальний розвиток особистості. 2. Удосконалення шкільної системи пропедевтичного – в початковій школі, допрофільного – в середній, профільного навчання – в старшій. 3. Реалізація особистісно орієнтованого підходу до розвитку, виховання і навчання дітей через впровадження передових педагогічних технологій на всіх ступенях навчання. Пріоритетні напрямки роботи:

Слайд 17

Основні завдання: 1. Спрямувати в 2012-2013 навчальному році всю навчально–виховну, методичну роботу закладу на вивчення і творче впровадження педагогічної проблеми „ Вдосконалення навчально-виховного процесу на основі реалізації компетентнісного підходу” 2. Продовжити удосконалення шкільної системи профільного, допрофільного, пропедевтичного навчання. 3. Активніше впроваджувати в практику роботи творчі авторські програми спецкурсів, факультативів, апробацію нових підручників, посібників, програм 4. Систематично підвищувати науковий рівень викладання основ наук з використанням ефективних освітніх технологій.

Слайд 18

5. Посилити відповідальність кожного вчителя за якість навчання і виховання, об’єктивність оцінювання навчальних досягнень учнів. 6. Продовжити системну роботу колективу по забезпеченню наступності в навчанні між початковою і середньою, середньою і старшою школою. 7. Продовжувати пошук і впровадження нових і дієвих форм роботи з обдарованими, талановитими і здібними учнями. 8. Посилити відповідальність кожного вчителя за підготовку, участь і результативність участі школярів в предметних олімпіадах, творчих конкурсах різних рівнів і напрямків. Основні завдання:

Слайд 19

9. Здійснювати моніторинг рівня навчальних досягнень учнів. 10. Впроваджувати сучасні освітні системи і технології, інтерактивні методи організації навчання і виховання. 11. Широко використовувати інтерактивні форми і методи навчання 12. Продовжити творчо співпрацювати з науково-педагогічними та методистами КОІППО імені В.Сухомлинського, науковцями Кіровоградського державного педагогічного університету імені В.Винниченка та інших навчальних закладів Основні завдання:

Слайд 20

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Різне