X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Професійнний імідж"

Завантажити презентацію

"Професійнний імідж"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Професійнний імідж

Слайд 2

Найважливіші показники професійного іміджу: наявність і рівень розвитку фірмового стилю; задоволеність партнерів і споживачів контактами з персоналом фірми (організації); задоволеність персоналу своєю працею; задоволеність відносинами між співробітниками; низький рівень конфліктів та їх керованість; наявність авторитету у фахівця поза і всередині організації та пр.

Слайд 3

В якості важливих умов створення привабливого професійного іміджу виділяють духовність, моральність, а його основою вважаються ділові та лідерські якості, вміння вирішувати конфлікти, встановлювати партнерські відносини, комунікативні здібності, переконливість, адаптивність, оптимізм, доброзичливість. Особливості професійного іміджу в тому, щоб вміти гармонізувати інтереси організації та співробітників, бути принциповим у реалізації корпоративної політики і уважним до потреб і запитів людей, бути бездоганним, порядним, надійним, чесним, благородним, дисциплінованим і пр.

Слайд 4

Отже ми можемо зробити висновок,що кожна людина повинна мати власний імідж, але він також буде залежати від її професії. Є професії у яких дрес- код просто необхідний такі як :лікар, повар та інш.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне