X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Правила користування громадським транспортом

Завантажити презентацію

Правила користування громадським транспортом

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Правила користування громадським транспортом Презентацію підготувала вчитель початкових класів БЗШ І – ІІІ ступенів № 3 ім. Т. Г. Шевченка Богдан Ірина Леонідівна 1 клас

Слайд 2

ЗАГАДКИ Дим по вулиці повзе, На роботу всіх везе. Не на курячих ногах, - У гумових чобітках. Маленькі будиночки містом біжать, Хлопчики й дівчатка В будиночках сидять.

Слайд 3

ЗАГАДКИ Під землею,подивіться, Незвичайна залізниця, Сновигають поїзди: Цей туди, а той – сюди. Ми до станції ,, Дніпро ” Їдемо з татом на …

Слайд 4

Назвіть одним словом ТРАНСПОРТ

Слайд 5

Транспорт – це засіб, призначений для перевезення людей або вантажу

Слайд 6

Види транспорту Наведіть приклади Залізничний Морський, річковий Повітряний Автомобільний

Слайд 7

Види автомобілів Вантажні Спеціальні Пасажирські

Слайд 8

Громадський транспорт

Слайд 9

Подумайте : Як називається особа, яка користується транспортним засобом, перебуває у ньому , але не причетна до керування ним? ПА С АЖИР

Слайд 10

Правила поведінки на зупинці 1. Пасажирський транспорт треба чекати на тротуарі або на зупинці, обладнаній спеціально або позначеній дорожньою розміткою. 2. На зупинці не бігати, не галасувати, не штовхати людей. 3. Не вибігати на проїзну частину. 4. Не смітити.

Слайд 11

Правила поведінки пасажирів під час посадки 1. Посадку ( висадку ) після зупинки транспортного засобу пасажирам дозволяється здійснювати лише з посадкового майданчика. 2. Спочатку потрібно пропустити пасажирів, які виходять з транспорту, а потім вже заходити. На передні двері мають право заходити діти дошкільного віку, люди похилого віку, мами з маленькими дітьми. 3. Якщо в транспорті є середні двері, то пасажири можуть виходити через двері, які до них найближче. 4. Під час посадки не штовхатися, допомагати людям похилого віку, пропускати вперед дівчаток, жінок.

Слайд 12

Пасажирам забороняється 1. Під час руху відвертати увагу водія від керування транспортним засобом та заважати йому. 2. Відчиняти двері транспорту, не переконавшись, що він зупинився біля тротуару, посадкового майданчика, краю узбіччя чи проїжджої частини. 3. Перешкоджати зачиненню дверей та використовувати для їзди підніжки та виступи транспортних засобів. 4. Сидіти в необладнаному для сидіння місцях.

Слайд 13

Ішохідний перехід Вийшовши з транспорту, треба почекати, коли він поїде. Потім знайти найближчий пішохідний перехід і переходити дорогу тільки по ньому. Правила переходу дороги після висадки 3. Якщо перехід знаходиться біля стоянки трамвая, то переходити потрібно перед трамваєм, щоб вас бачив водій і щоб ви бачили зустрічний трамвай. 4. Якщо дорогу потрібно перейти там, де зупинився тролейбус чи автобус, слід пам’ятати, що їх необхідно обходити ззаду, щоб вас не збив транспорт, який рухається за ним слідом.

Слайд 14

Гра ,, Заборонено – дозволено ” Встав пропущені фрази: ,, Заборонено ” або ,, Це дозволено ” І проспекти , і бульвари- Всі шумливі в наші дні, Ти проходь по тротуару Лиш по правій стороні! Пустувати тут, де люди......... Як заходиш до трамвая, Краще уперед пройди, Не крутись, це заважає, Стій спокійно чи сиди. Їхать ,, зайцем ” – знають всі – це……………………………….. Стать взірцевим пішоходом – це……………………………. А бабусі дати місце – Це………………………………… Переходиш перехрестя – Особливо пильним будь. Йти , коли червоне світло……………………………….. На зелене світло навіть дітям йти………………………….

Слайд 15

Прокоментуйте поведінку

Слайд 16

Тестові завдання 1. Людей, які користуються транспортним засобом, називають… А) пішоходами Б) пасажирами В) водіями 2. Громадський транспорт треба чекати: А) на зупинці Б) на проїжджій частині В) на перехресті

Слайд 17

Тестові завдання 3. У салоні автобуса, тролейбуса трамвая необхідно… А) Сидіти або стояти, тримаючись за поручень Б) Бігати по салону, пустувати В) Висовувати голову, руки у вікна 4. Перейти вулицю можна… А) На зупинці Б) На пішохідному переході В) Де заманеться

Слайд 18

Дякую за увагу!

Слайд 19

Використані джерела photoshop.bez-secretov.com liveinternet.ru labirint.ru eiyccxzp1b.edu.ms poltavanews.com.ua avtobizon.ru Уроки з курсу ,, Основи здоров’я”.1кл.: Посібник для вчителя. – Тернопіль: навчальна книга-Богдан, 2007.272с.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне