X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Повноцінне життя

Завантажити презентацію

Повноцінне життя

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

За фінансової підтримки Міжнародного фонду “ Відродження ” в рамках проекту “ Підтримка громадських ініціатив з подолання кризи в м. Луцьку за підтримки Волинської обласної громадської організації “ Фонд місцевого розвитку ” Проект “ Повноцінне життя ”

Слайд 2

Волинський обласний молодіжний Центр реабілітації інвалідів з дитинства “ Джерело життя ”

Слайд 3

Мета проекту: створення умов для самоствердження, творчого розвитку дітей та молоді з обмеженими можливостями; соціалізація особистості шляхом залучення до діяльності в театральній студії “ТАМІ” ( Театр Активних Молодих Інвалідів); організація культурних заходів та презентація театрального колективу на фестивалях, акціях, концертах; пропаганда толерантного ставлення до дітей та молоді з особливими потребами.

Слайд 4

Участь в VI мистецькому інтеграційному фестивалі “Забавляночка скликає друзів” 2 грудня 2011 року Театральний колектив “ТАМІ” Міні – етюд “ Свіча надії ”

Слайд 5

Новорічна казка в “ Джерелі життя ” 27 грудня 2011 року Новорічно – різдвяне вітання Діда Мороза та Снігурочки Міні – вистава за мотивами повісті “ Вечори на хуторі біля Диканьки ”

Слайд 6

Різдвяне театральне дійство “ Віншуємо радість всім людям на добро ” 11 січня 2012 року Колядуємо в Луцькому міському центрі зайнятості Вітаємо працівників Волинської обласної профспілкової бібліотеки ім. І.І. Фуріва

Слайд 7

Репетиції театральної студії “ТАМІ”

Слайд 8

пропаганда толерантного ставлення до дітей та молоді з особливими потребами Буклети про діяльність театральної студії “ТАМІ”

Слайд 9

Матеріальна підтримка театральної студії “ТАМІ” Театральні костюми Колонка та радіо мікрофони

Слайд 10

Результати: продовження роботи театральної студії “ТАМІ”; залучення молоді з обмеженими можливостями до роботи в театральній студії ( 17 осіб); дебют на фестивалі “Забавляночка скликає друзів” з виставою “ Свіча надії ”; робота над новим спектаклем “Пан Коцький” – українська народна казка на сучасний лад; забезпечення матеріальної бази шляхом пошиття театральних костюмів ( 23 шт.)та закупівлі реквізитів( 2 радіомікрофони, 2 стійки, 1 акустичну систему); участь у новорічно – різдвяних заходах ( 9 виступів); друк буклетів (1000 шт.). розвиток творчих здібностей, талантів у дітей та молоді з особливими потребами; самореалізація та самоствердження молодих інвалідів засобами театрального мистецтва; пропаганда толерантного ставлення до дітей та молоді з обмеженими можливостями; розширення соціальних контактів.

Слайд 11

НАШІ КООРДИНАТИ: Україна,43024 м. Луцьк, пр. Соборності, 35а, тел.(0332) 78-84-38, тел. дом. (0332) 73-84-52, моб. тел. 099-7082804(Людмила Зелінська ), 066- 6462447 ( Надія Михальчук), 050-7395560( Алла Антонюк) e-mail: dgerelotami@ukr.net

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне