Особливості умов прийому до НУБіП України у 2012 році
Завантажити презентаціюПрезентація по слайдам:
Особливості умов прийому до НУБіП України у 2012 році Доповідач – відповідальний секретар приймальної комісії Волошин Семен Михайлович
Правила прийому до НУБіП України Розроблені відповідно до Умов прийому до вищих навчальних закладів України в 2012 році (Наказ Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 12 жовтня 2011 року №1179), затверджені та погоджені з Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України 23 листопада 2011 р. http://nubip.edu.ua/node/30
Строки проведення вступної кампанії (ОКР “Бакалавр”, денна форма навчання ) Прийом заяв та документів – 2-31 липня. Вступні випробування – 21-31 липня. Рейтинговий список – 1, 5, 8 серпня. Зарахування: за держзамовленням – до 11 серпня, за умов договору – до 25 серпня.
Строки проведення вступної кампанії (ОКР “Бакалавр”, заочна форма навчання ) Прийом заяв та документів: 19 липня - 17 серпня. Вступні випробування – 15-17 серпня. Рейтинговий список – 18 серпня. Зарахування: за держзамовленням – до 28 серпня, за умов договору – до 31 серпня.
Перелік документів заява про вступ; документ державного зразка про освіту і додаток до нього, за особистим вибором оригінали або завірені копії; медична довідка за формою 086-о (оригінал або її завірена копія); 6 кольорових фотокарток розміром 3 х 4 см; сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти (або завірена копія), видані у 2008-2012 р.р.; копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номеру (3 екземпляри); копія паспорта (1, 2 сторінки та місце реєстрації у 3 екземплярах); для вступників на заочну за державним замовленням та екстернатну форми навчання – витяг з трудової книжки із записом про характер роботи на момент її видачі. Усі копії документів завіряються за оригіналом у НУБіП України або в установленому законодавством порядку.
Подання та розгляд заяв в електронній формі Для подання електронної заяви вступник повинен зареєструватись на інтернет-сайті за адресою http://ez.osvita-vsim.org.ua. Під час реєстрації вступник подає такі дані: адресу електронної пошти, до якої має доступ вступник; номер, пін-код та рік отримання сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання; серію та номер атестата про повну загальну середню освіту. Визначення статусу електронної заяви, що прийнята до розгляду, здійснюється приймальною комісією НУБіП України протягом 24 годин з часу її отримання.
Конкурсний відбір на основі повної загальної середньої освіти – за сумою балів 3-х конкурсних предметів, середнього балу атестата (за 200-бальною шкалою) та додаткових балів; на основі неповної вищої освіти – за кількістю балів (за 200-бальною шкалою), отриманих на фаховому вступному випробуванні.
При зарахуванні вступників, які в рік вступу досягли визначних успіхів у вивченні профільних предметів: диплом І ступеня – 50 балів. диплом ІІ ступеня – 40 балів. диплом ІІІ ступеня – 30 балів. При зарахуванні вступників, які в рік вступу на природничо-математичні та інженерно-технічні напрями підготовки закінчили підготовчі курси в НУБіП України – до 20 балів. Додаткові бали
Мінімальна кількість балів у сертифікаті з профільного предмету – не нижче 140 балів з інших двох предметів – не нижче 124 балів За рішенням приймальної комісії до участі у конкурсному відборі допускаються вступники, які подають cертифікат, кількість балів якого з одного з непрофільних предметів нижче 124 балів за умови, якщо кількість балів з профільного предмета становить не нижче 170 балів.
Категорії осіб, які мають право складати вступні випробування в НУБіП України особи з обмеженими фізичними можливостями; громадяни України, звільнені зі строкової військової служби в рік вступу до ВНЗ; особи, які здобули повну загальну середню освіту у 2007 році і раніше; громадяни України, які в рік вступу здобули повну загальну середню освіту за кордоном; військовослужбовці-контрактники – при вступі на заочну форму навчання;
Рейтинговий список вступників вступники, які мають право на зарахування поза конкурсом; вступники, рекомендовані до зарахування за результатами співбесіди; учасники міжнародних олімпіад; вступники, які зараховуються за конкурсом. Окремо формується список вступників, які мають цільове направлення.
Квота для пільговиків 10% від обсягу державного замовлення з кожного напряму підготовки (за винятком таких напрямів підготовки: "Правознавство" – 20%, "Соціальна педагогіка" – 15%).
Право першочергового зарахування, встановлене Правилами прийому випускники ВНЗ І-ІІІ рівнів акредитації, які мають диплом молодшого спеціаліста з відзнакою (при вступі на основі неповної вищої освіти); випускники ВНЗ І-ІV рівнів акредитації, які мають вищий середній бал додатку до документа про здобутий освітньо-кваліфікаційний рівень.
Виконання вимог для зарахування на місця державного замовлення Особи, які беруть участь у конкурсному відборі для зарахування на декілька напрямів підготовки чи на різні форми навчання, впродовж 4-х календарних днів після оголошення першого списку рекомендованих до зарахування та 3-х днів після оголошення другого та третього рейтингових списків зобов’язані подати оригінали документа про освіту та додатка до нього, медичної довідки та сертифіката.
Схожі презентації
Категорії