X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Об’єкти дій авіаційних частин (підрозділів)

Завантажити презентацію

Об’єкти дій авіаційних частин (підрозділів)

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Тема 3.5.2. Призначення, завдання, склад, організаційна структура та об’єкти дій авіації ПС ЗС України Тема групового заняття №1. Об’єкти дій авіаційних частин (підрозділів) Навчальні питання: 1. Класифікація об’єктів дій авіаційних частин (підрозділів). 2. Порядок оцінки об’єктів дій авіаційних частин (підрозділів). Час 2 год.

Слайд 2

Навчальна література: 1. Моісеєнко В.Д., Полуйко О.М., Онипченко П.М., Патюков О.В. Тактика авіації Повітряних Сил Збройних Сил України. Частина І. Основи тактики авіації Повітряних Сил Збройних Сил України: навч. посіб. – Х.: ХУПС, 2008. – 146 с. 2. Біла книга 2011: Збройні Сили України: щорічник. – К. : МО України, 2012. – 84 с.

Слайд 3

Під воєнними об’єктами, що прикриваються авіацією ПС ЗС України, слід розуміти об’єкти держави (збройні сили, промислові й адміністративні центри, об’єкти інфраструктури та ін.), стан яких впливає на хід і результати воєнних дій та які є об’єктами ударів для противника. Важливість воєнних об’єктів, що прикриваються авіацією ПС ЗС України, визначається виходячи з мети та завдань сторін, сформованої обстановки і, як правило, змінюється у процесі бойових дій. У мирний час воєнні об’єкти повинні мати категорію: особливої важливості, І і ІІ категорії. Воєнні об’єкти, що прикриваються авіацією ПС ЗС України, за призначенням доцільно розподілити на сім груп

Слайд 4

Слайд 5

При виконанні основних бойових завдань, які пов’язані з вогневим і радіоелектронним впливом на противника, авіаційні частини (підрозділи) здійснюють ураження (знищення) і радіоелектронне придушення його об’єктів. Об’єкт бойових дій авіаційних частин (підрозділів) – це жива сила, озброєння і військова техніка та різні споруди противника, які викликають інтерес з точки зору впливу на них. Ціллю бойових дій авіаційних частин (підрозділів) називається об’єкт, який безпосередньо призначений для вогневого, радіоелектронного та інших видів впливу на нього. Основні характеристики об’єктів бойових дій авіаційних частин (підрозділів) такі: місцеположення; координати; віддалення від ЛБЗ з противником; рухомість, розміри, склад і структура; характер діяльності; захищеність і живучість.

Слайд 6

В основу класифікації об’єктів бойових дій авіаційних частин (підрозділів) покладені основні ознаки, які випливають з характеристик цих об’єктів: місцеположення; наявність координат; ступінь рухомості; віддалення від ЛБЗ з противником; склад; форми і розміри; характер діяльності; ступінь ураження; ступінь захищеності; ступінь захисту; ступінь важливості; ступінь розпізнавання

Слайд 7

Слайд 8

Під ураженням об’єктів (цілей) розуміється ступінь їх чутливості до вогневого впливу засобів повітряного нападу противника. Ступені (типи) ураження наземних (морських) поодиноких (елементарних) об’єктів (цілей) під час завдання по них авіаційних ударів засобів повітряного противника такі: знищені об’єкти (цілі) – це об’єкти (цілі) з вищим ступенем ураження, за якого об’єкти (цілі) у результаті впливу факторів застосованої зброї стають непридатними до подальшого використання; виведені з ладу об’єкти (цілі) – це об’єкти (цілі), яким наноситься такий збиток (пошкодження) і створюються для них такі умови, за яких вони тимчасово (не менше 1 доби) втрачають боєздатність, обмежується їх здатність у маневруванні або порушується їх керованість; ушкоджені об’єкти (цілі), коли вони припиняють функціонування на час не менше 1 години.

Слайд 9

Ступені ураження наземних (морських) групових (площинних) об’єктів (цілей) під час завдання по них авіаційних ударів засобів повітряного противника такі: знищені (зруйновані) об’єкти (цілі) – це об’єкти (цілі), коли не менше 50 % усіх поодиноких (елементарних) цілей (площі), які входять до певного складу групового (площинного) об’єкта (цілі), буде знищено; придушені об’єкти (цілі) – це об’єкти (цілі), коли не менше 50 % усіх поодиноких (елементарних) об’єктів цілей (площі), які входять до складу групового (площинного) об’єкта (цілі), буде виведено з ладу; дезорганізовані об’єкти (цілі) – це об’єкти (цілі), коли не менше 50 % усіх поодиноких (елементарних) об’єктів цілей (площі), які входять до складу групового (площинного) об’єкта (цілі), буде ушкоджено.

Слайд 10

Для поодиноких повітряних цілей встановлена така градація ступенів ураження: тип А – ціль уражається миттєво, керований політ закінчується через 10…15 с.; тип В – ціль збивається, керований політ закінчується через 2…3 хв.; тип С – ціль зазнала пошкоджень, через які вона не може виконувати бойове завдання.

Слайд 11

За ступенем захисту від ураження об’єкти класифікуються як легкоуразливі об’єкти, легкоброньовані об’єкти, броньовані об’єкти та об’єкти з високим ступенем захисту. Легкоуразливі об’єкти – це такі об’єкти, життєво важливі елементи яких за міцністю еквівалентні сталевим перегородкам товщиною до 6 мм (жива сила противника, РЛС, літаки на відкритих стоянках та ін). Легкоброньовані об’єкти – це такі об’єкти, життєво важливі елементи яких еквівалентні за міцністю сталевій перегородці товщиною до 20 мм (БМП, БТР та ін). Броньованими є такі об’єкти, життєво важливі елементи яких захищені бронею товщиною до 200 мм (танки, самохідні установки та ін).

Слайд 12

Оцінка об’єкта авіаційного удару авіаційних частин (підрозділів) Послідовність оцінки об’єкта авіаційного удару Висновки з оцінки об’єкта авіаційного удару Склад об’єкта авіаційного удару Склад основних елементів об’єкта авіаційного удару, від яких залежить боєздатність об’єкта авіаційного удару Потрібність виділення сил і засобів авіаційної частини (підрозділу) для ураження (знищення) об’єкта авіаційного удару Віддалення об’єкта авіаційного удару від ЛБЗ з противником Профіль і режим польоту літаків до об’єкта авіаційного удару, варіанти підвішування авіаційного озброєння на літаках Розташування об’єкта авіаційного удару на місцевості Порядок розподілу сил і засобів авіаційної частини (підрозділу) для ураження складових елементів об’єкта авіаційного удару Уразливість об’єкта авіаційного удару Визначення вибору відповідних видів і типів авіаційного озброєння для підвішування на літаки Функціонування об’єкта авіаційного удару Визначення найбільш сприятливого періоду (часу) нанесення авіаційного удару ППО об’єкта авіаційного удару Потрібність виділення групи літаків для придушення ППО об’єкта авіаційного удару Демаскуючі ознаки об’єкта авіаційного удару Потрібність виділення групи літаків для позначення (освітлення) об’єкта авіаційного удару Наявність характерних орієнтирів об’єкта авіаційного удару Визначення орієнтирів, які потрібно використовувати для візуального і приладового виходу літаків на об’єкт авіаційного удару та здійснення атаки

Слайд 13

У результаті оцінки об'єктів авіаційного удару безпосередньо визначаються: способи бойових дій і бойові порядки авіаційних частин (підрозділів); потрібний наряд засобів авіаційного озброєння для підвішування на літаках та порядок їх застосування; термін (час) нанесення авіаційного удару; порядок виконання бойового польоту авіаційними частинами (підрозділами) до об’єктів авіаційного удару та маршрути, профілі і режими польотів літаків; тактичні прийоми, що застосовуються літаками у районі бойових дій; порядок подолання ППО об’єктів авіаційного удару; напрями заходів літаків на об’єкти (цілі) авіаційного удару для атаки, порядок дій літаків під час виконання перших і подальших атак.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне